Tomasz Nebeling vs. Daniel Rajca na TFL 5/PLMMA 35

26 Maj 2014
Tomasz Nebeling vs. Daniel Rajca na TFL 5/PLMMA 35

rajca nebeling

Do ciekawie zapowiadającego się starcia dojdzie podczas piątej już edycji Thunderstrike Fight League, organizowanej we współpracy z PLMMA. Właśnie ogłoszono, iż kolejnym pojedynkiem, który uzupełnia fight card gali TFL 5, jest starcie Tomasza Nebelinga (4-0) z Danielem Rajcą (1-0).

Wartym uwagi jest fakt, iż jest to starcie rewanżowe, gdyż obaj zawodnicy mieli okazję zmierzyć się podczas TFL 3, gdzie sędziowie po niefortunnym faulu Daniela Rajcy, orzekli No Contest. Tym razem, również możemy oczekiwać zaciętego pojedynku, gdyż zawodnicy dotychczas pozostają niepokonani. Oto, co o wyczekiwanym terminie walki powiedział nam autor niefortunnego faulu:

Czekałem na ten rewanż, ponieważ po ostatniej walce pozostał duży niesmak i myślę, ze jesteśmy winni kibicom dobrą walkę.

Przypominamy, iż relację z eventu zaplanowanego na 20 czerwca w Lublinie, tym razem przeprowadzi telewizja Orange Sport. Na miejscu tradycyjnie będziemy i my, a bilety na to wydarzenie cały czas są dostępne w wybranych punktach:

Lublin:
– Hala MOSIR Al. Zygmuntowskie 4
– K1 Training Center ul. Kleeberga 12A
– Forma Gym Lublin al. Racławickie 21

Łęczna:
– Siłownia Gladiator ul. Górnicza 19

Kraśnik:
Pod nr tel.: 788 384 111

Biała Podlaska:
Pod nr tel.: 731 477 007

Informacja o biletach: 788 384 111

Komentarze