UFC 176: Gray Maynard zawalczy z Fabricio Camoesem w Los Angeles

autor:
20 Maj 2014
UFC 176: Gray Maynard zawalczy z Fabricio Camoesem w Los Angeles

Foto: ufc.com

Foto: ufc.com


Gray Maynard (11-3-1, 1 NC) po ośmiu miesiącach przerwy wraca do gry. Formę byłego pretendenta sprawdzi Brazylijczyk, Fabricio Camoes (14-8-1). Do starcia, dojdzie podczas sierpniowej gali UFC 176.

Gray Maynard wraca do oktagonu po dłuższej przerwie. Z pewnością wpływ na decyzję Maynarda, miały dwie ostatnie porażki. „The Bully” przez techniczny nokaut, przegrywał kolejno z Natem Diazem i TJ Grantem. W powrocie do formy Amerykaninowi pomagał Andre Paderneiras, główny szkoleniowiec Nova Uniao, gdzie trenują Jose Aldo i Renan Barao, mistrzowie UFC.

Fabricio Camoes również znajduje się w sytuacji nie do pozazdroszczenia. Brazylijczyk przegrał przez decyzję z Melvinem Guillared, a w ostatnim występie dla amerykańskiej organizacji, został poddany w pierwszej rundzie przez Jima Millera.

W zaistniałej sytuacji, obaj zawodnicy muszą zaprezentować pełnię swoich umiejętności. Trzecia porażka może skutkować automatycznym relegowaniem z UFC.

Pojedynek zapewne znajdzie miejsce w kardzie głównej UFC 176, które odbędzie się 2 sierpnia w Los Angeles. W walce wieczoru Jose Aldo po raz drugi,zmierzy się z zawodnikiem Team Alpha Male, Chadem Mendesem. W pierwszym starciu Aldo znokautował Mendesa.

Komentarze