UFC Dublin: Conor McGregor vs. Cole Miller w walce wieczoru

autor:
01 Maj 2014
UFC Dublin: Conor McGregor vs. Cole Miller w walce wieczoru

Foto: ufc.com

Foto: ufc.com


Kierownictwo UFC potwierdziło oficjalnie, że w walce wieczoru gali UFC FN 46 w Dublinie, wystąpi Conor „Notorious” McGregor (14-2). Ulubieniec irlandzkiej publiczności, zmierzy się z Colem Millerem (21-8) już 19 lipca w O2 Arena.

McGregor to były mistrz Cage Warriors w dwóch kategoriach wagowych. Przebojem wdarł się na salony, kiedy to w debiutanckim starciu na UFC w Sztokholmie, znokautował Marcusa Brimage’a. Oprócz okazałego zwycięstwa, zainkasował bonus za nokaut wieczoru.

W kolejnym starciu, poprzez decyzję sędziowską, zwyciężył z Maxem Hollawayem. „Notorious” po pojedynku musiał poddać się operacji kolana i pauzował przez 8 miesięcy. Lekarz delegowany przez UFC wydał oficjalną decyzję i McGregor będzie mógł rozpocząć przygotowania do walki z Cole’m Millerem.

Z kolei zawodnik American Top Team Cole Miller, ostatnią walkę stoczył w styczniu tego roku, poddając Sama Sicilię duszeniem zza pleców i inkasując bonus za „Poddanie Wieczoru”. W swojej przedostatniej walce, pokonał Andy’ego Ogle przez decyzję sędziowską.

Pojedynek z McGregorem na jego ojczystym terenie, będzie niezwykle ciężką przeprawą. Tym bardziej, że pojedynek z racji „walki wieczoru”, będzie zakontraktowany na 5 rund po 5 minut.

Komentarze

  • Pako

    Oooo tak czekałem na Conora Laughing  będzie na kogo postawić złotówki.