UFC Fight Night 43: Soa Palelei vs. Jared Rosholt w Auckland

autor:
14 Maj 2014
UFC Fight Night 43: Soa Palelei vs. Jared Rosholt w Auckland

ufc.com

ufc.com


Podczas jednej z letnich gal UFC, Soa Palelei (21-3 MMA, 3-1 UFC) zmierzy się ze słynącym z solidnych zapasów Jaredem Rosholtem (10-1 MMA, 2-0 UFC). Do starcia dojdzie w ramach gali UFC Fight Night 43, która odbędzie się w Auckland 28 czerwca.

Soa Palelei ma więc niezbyt dużo czasu na regenerację. W sobotę, na UFC Fight Night 40, znokautował Ruana Pottsa w pierwszej rundzie. Było to trzecie zwycięstwo Australijczyka z rzędu. W 2013 roku, w ten sam sposób pokonał Pata Barry’ego oraz Nikitę Krylova, który po tym starciu przeszedł do kategorii półciężkiej.

Nieco więcej czasu na odpoczynek miał Jared Rosholt, który ostatni pojedynek stoczył w kwietniu w Abu Zabi. Wtedy przez jednogłośną decyzję, pokonał Daniela Omielańczuka z Nastula Team, a wcześniej, w ten sam sposób pokonał Walta Harrisa. Przy każdym występie Rosholta podkreśla się, że jest znakomitym zapaśnikiem. Ciężko się nie zgodzić, ale Soa Palelei z kolei jest obdarzony niezwykłą siłą ciosu i nie zdziwiłbym się, gdyby udało mu się znokautować Rosholta.

Karta walk UFC Fight Night 43:

Nate Marquardt vs. James Te Huna
Hatsu Hioki vs. Charles Oliveira
Soa Palelei vs. Jared Rosholt
Vik Grujic vs. Chris Indich
Robert Whittaker vs. Mike Rhodes
Sean O’Connell vs. Gian Villante
Jon Delos Reyes vs. Richie Vaculik

Komentarze