UFC Fight Night Macau: Hector Lombard vs. Dong Hyun Kim w karcie walk?

autor:
22 Maj 2014
UFC Fight Night Macau: Hector Lombard vs. Dong Hyun Kim w karcie walk?

Foto: ufc.com

Foto: ufc.com


Kierownictwo UFC pracuje nad kolejnym, niezwykle ciekawym starciem. Zestawienie ma pojawić się na jednej z letnich gal. Były mistrz Bellatora, Hector Lombard (34-4-1, 1 NC) oraz Dong Hyun Kim, mieliby zmierzyć się na gali UFC Fight Night, która 23 sierpnia odbędzie się w Macau.

Hector Lombard po porażce z Yushinem Okamim, zdecydował się na radykalny krok. Zawodnik American Top Team, postanowił, że opuści kategorię wagową, w której osiągał największe sukcesy i przeniesie się do kategorii półśredniej. Od tego czasu, zanotował dwa zwycięstwa. W debiutanckim starciu, znokautował Nate’a Marquardta, a w kolejnej walce, zanotował zwycięstwo punktowe nad Jakem Shieldsem. Jak na razie wydaje się, że olimpijczyk z Sydney, podjął słuszną decyzję.

Z kolei Dong Hyun Kim od ostatniej porażki w 2012 roku z Demianem Maią, odniósł cztery zwycięstwa z rzędu. W dwóch pierwszych starciach przez decyzję pokonywał Paulo Thiago i Siyara Bahadurzada. W kolejnych występach nokautował Ericka Silvę i Johna Hathawaya. Za starcie z Brazylijczykiem, otrzymał nagrodę za „Nokaut Wieczoru”, natomiast za ostatni występ, zainkasował dodatkowo 50 tysięcy dolarów za „Występ wieczoru”.

Komentarze

  • Pako

    Dobre zestawienie.