UFC FN 45: Donald Cerrone vs. Jim Miller walką wieczoru

autor:
02 Maj 2014
UFC FN 45: Donald Cerrone vs. Jim Miller walką wieczoru

foto:ufc.com

foto:ufc.com


Jedna z wakacyjnych gal spod znaku UFC zapowiada się niezwykle interesująco. Włodarze amerykańskiego potentata ogłosili właśnie, iż zwieńczeniem eventu, który odbędzie się 16 lipca w Atlantic City będzie pojedynek Donalda „Cowboy” Cerrone’a (23-6, 1 NC) z Jimem Millerem (24-4, 1 NC).

Donald Cerrone w 2014 roku na UFC on FOX: Henderson vs. Thompson przez kopnięcie okrężne w głowę, znokautował Adriano Martinsa. W kolejnej walce w ekspresowym tempie, poddał Edsona Barbozę. Za każdą z trzech walk, otrzymał nagrodę indywidualną w wysokości 50 tysięcy dolarów.

Jim Miller w zeszłym tygodniu, poddał przez duszenie gilotynowe, Yancy Medeirosa. W związku z niezwykle szczelnie zapiętą „gilotyną”, doprowadził do utraty przytomności swojego oponenta. Po drodze, doznał porażki z Patem Healy’m, ale w związku z wykryciem w jego organizmie marihuany, wynik został zmieniony na NC(pojedynek nieodbyty). Dzięki „wpadce” Healy’ego, Miller przedłużył passę bez porażki, pozostając niepokonanym od maja 2012 roku.

Walka Cerrone vs. Miller w związku ze statusem walki wieczoru będzie pojedynkiem 5-rundowym.

Komentarze