UFC FN 51: Mark Hunt vs. Roy Nelson na gali w Japonii

autor:
30 Maj 2014
UFC FN 51: Mark Hunt vs. Roy Nelson na gali w Japonii

Foto: ufc.com

Foto: ufc.com


Do niezwykle ciekawego starcia, dojdzie w ramach UFC Fight Night 51 w japońskiej Saitamie. W walce wieczoru, rękawice skrzyżują Mark Hunt (9-8-1) oraz Roy Nelson (20-9).

Mark Hunt wraca do kraju, w którym odnosił największe sukcesy. W 2001 roku, co prawda w formule K-1, tryumfował w turnieju wagi ciężkiej. W tych czasach organizacja K-1, była najlepszą organizacją na świecie, a popularność walk kickboxerskich, była większa od walk w formule mieszanych sztuk walki. Przez wiele lat walczył w Pride FC, gdzie zaskarbił sobie szacunek wśród miejscowych kibiców.

„Super Samoan” w grudniu ubiegłego roku, stoczył pojedynek remisowy z Antonio Silvą. Za niezwykle emocjonujące starcie, otrzymał bonus za „Walkę wieczoru”. Jak się potem okazało, „Big foot”, w czasie przygotowań do walki stosował środki dopingujące.

Roy Nelson, odkuł się po dwóch porażkach z rzędu, kiedy to z przegrywał z Danielem Cormierem i Stipe Miocem. W walce wieczoru, kwietniowej gali w Abu Zabi, w pierwszej rundzie, znokautował Antonio Rodrigo Nogueirę. Dodatkowo, miłośnik amerykańskich burgerów w rozmiarze XXL, otrzymał bonus za „Występ Wieczoru”, co sprawiło, że ze stolicy Zjednoczonych Emiratów Arabskich, wyjechał bogatszy o 50 tysięcy dolarów.

Pojedynek, nie powinien potrwać dłużej niż jedną rundę. Zarówno Hunt i Roy Nelson, wiedzą jak eliminować swoich przeciwników. Na swoim koncie mają odpowiednio po 13 wygranych przez nokaut.

Komentarze

  • brudny_boks

    swietna informacja!
    niestety obawiam sie ze jezeli pojedynek potrwa jednak dluzej niz jedna runde, bedziemy ogladali cos w stylu Pudzianowski vs. McCorkle II.

  • Voranek

    czołg vs czołg