WSOF 10: Jessica Aguilar i Emi Fujino zawalczą o pas w wadze słomkowej

autor:
03 Maj 2014
WSOF 10: Jessica Aguilar i Emi Fujino zawalczą o pas w wadze słomkowej

Foto: wsof.com

Foto: wsof.com


Kierownictwo World Series of Fighting w ostatnim tygodniu zasypuje nas informacjami na temat kolejnych gal. Podczas czerwcowej gali WSOF 10, zobaczymy trzy pojedynki o pasy mistrzowskie. Jessica Aguilar (17-4), zmierzy się z Emi Fujino (13-7) o pas w wadze słomkowej. Mistrz w wadze piórkowej Georgi Karakhanyan (23-3-1), spróbuje przeciwstawić się Rickiemu Glennemowi (14-2). O pas w wadze średniej, powalczą byli zawodnicy UFC- David Branch (13-3) i Jesse Taylor (27-9).

Jessica Aguilar tytuł mistrzowski zdobyła w styczniu tego roku, poddając Alidę Gray. Zawodniczka American Top Team jest niepokonana od ośmiu pojedynków. Walki w Bellatorze, przeplatała występami w regionalnych organizacjach. W międzyczasie, udała się do Japonii, aby zmierzyć się z legendą azjatyckiego MMA, Megumi Fuji. W związku z pokonaniem Carly Esparzy, obecnej mistrzyni Invicta FC, jest uznawana za najlepszą zawodniczkę w kategorii słomkowej.

Emi Fujino po raz pierwszy w 10-letniej karierze, zawalczy poza Japonią. W listopadzie ubiegłego roku, wzięła udział w turnieju wagi lekkiej, Deep Jewels. W półfinale, nie sprostała Mizuki Inoue i pożegnała się z turniejem. Japonka dotychczas nie przegrała przed czasem. Wszystko może się zmienić po czerwcowej gali. Obecna mistrzyni WSOF, Jessica Aguilar, 10 z 17 walk kończyła przed czasem.

Komentarze

  • Pako

    Jessica też kocur,będzie na kogo postawić pieniądze.