XFO 51: Adam Maciejewski vs. Scott Hough w walce wieczoru, już w tę sobotę

27 Maj 2014
XFO 51: Adam Maciejewski vs. Scott Hough w walce wieczoru, już w tę sobotę

Foto: thunderstrike.pl

Foto: thunderstrike.pl


Adam Maciejewski najwyraźniej nie należy do zawodników urodzonych pod szczęśliwą gwiazdą, lecz tych, którzy podwójnie ciężką pracą, pną się po drabince zawodowej kariery. Po serii kilku niewypałów, „Maja” wystąpi na XFO w Chicago, gdzie przebywa na co dzień. Walka odbędzie się już w najbliższą sobotę.

Rywalem Polaka, będzie Scott Hough (4-4). Do starcia miało dojść na XFO 50, niestety kontuzja palca u nogi, uniemożliwiła Maciejewskiemu podjęcie rękawic. Oto, co o swoim rywalu powiedział reprezentant Kraśnika:

Ten gość walczy zawsze tak jakby chciał urwać głowę swojemu rywalowi. Wszystkie swoje walki wygrał przez techniczny nokaut, lub przegrał przez KO. Scott nie używa kalkulatora…(śmiech). Za to ja umiem liczyć doskonale do dwóch: raz połóż, dwa dołóż… (śmiech) Jedno jest pewne, muszę odesłać go do krainy wiecznych snów, albo w gipsie do Nebraski.

Polski zapaśnik cały czas balansuje na krawędzi kontraktu o lepsze jutro. Już podczas ostatniego pojedynku w Polsce, powiedział „Wóz albo przewóz. Albo idę do pierwszej ligi, albo z tym kończę.” Tuż po walce w Chicago, Maciejewski przyleci do Lublina, gdzie 20 czerwca zawalczy na piątej edycji Thunderstrike Fight League (PLMMA 35):

Na tym etapie kariery nie mogę pozwolić sobie na potknięcie. Za chwilę w Polsce czeka mnie kolejna walka i to już 20 czerwca w Lublinie na gali Thunderstrike Fight League 5. Jeśli wygram siedem walk z rzędu, zobaczycie mnie tam gdzie obiecywałem. Przyznam szczerze, że chętnie 8 zwycięstwo z rzędu odniósłbym na gali KSW, myślę że na to czeka od dawna spora grupa moich fanów z Polski.

Rywal Maciejewskiego na galę w Lublinie, nie jest jeszcze znany. Stawką pojedynku będzie pas wagi ciężkiej Profesjonalnej Ligi MMA.

Komentarze

  • Pako

    Wolał bym go zobaczyć jednak w UFC.

  • VitorBelfort

    Może faktycznie sprowadzą go dla Walusia na KSW 28.

  • Cain

    hahah gada już jak prawdziwy amerykaniec