Znany świadek koronny miał walczyć z Mariuszem Pudzianowskim w KSW? (+video)

07 Maj 2014
Znany świadek koronny miał walczyć z Mariuszem Pudzianowskim w KSW? (+video)


W emitowanym niedawno polsatowskim programie „Państwo w państwie”, powstał interesujący materiał odnośnie znanego świadka koronnego – Jarosława Sokołowskiego ps. „Masa”. To co istotne dla fana mieszanych sportów walki, to fakt, że zeznający przeciwko polskiej mafii Pan Sokołowski wyznał, iż otrzymał propozycję startów w MMA.

Tak. Chciałem (walczyć) w pewnym momencie. Mało tego, nawet niezła gaża była zaproponowana. No i od razu miałem się bić z Mariuszem Pudzianowskim, którego szanuję jako sportowca, ale nie jako wojownika. Jako sportowiec w kwestii siłowej, zrobił wszystko co można było. Nic dodać, nic ująć. Natomiast jako wojownik, pozostawia wiele do życzenia.

Nie będziemy przedstawiali wszystkich szczegółów programu, bo lepiej zrobi to za nas poniższe nagranie.


W związku ze zbliżającą się galą KSW 27, postaramy się zweryfikować powyższą informację. Z całym przekonaniem należy jednak głośno powiedzieć, że taki kierunek zostałby odebrany jako powrót sportu MMA do pierwotnych korzeni, czemu od dawna konsekwentnie zaprzeczają setki a raczej tysiące ciężko pracujących zawodników na całym świecie.

Komentarze

 • tomox

  nie wiem czyj to był pomysł, tak więc nie wiem czy większa krytyka należy się K&L czy jemu, ale podejrzewam że to kolejny kark który myśli że „rozkładanie frajerów na dzielni” przekłada się na dodatni rekord w mma, jakiekolwiek sterydy brał, z takimi gabarytami to i 3-minutowa „bonusowa” runda mogłaby być zbyt dużym wyzwaniem

 • marol

  Widzę z zabójcy i kryminalisty robi nam się celebryta. W którą stronę idą media i świat ogółem, ja sie k.. pytam! A Pudzian w obecnej formie by go najzwyklej w świecie zjadł.

 • kamerling

  Że co proszę? O_O

  Oglądałem ten reportaż, ale nie do końca i to mi umknęło. Jestem zszokowany!

  Pomijajac wszelkie już aspekty – jak by miała wyglądać opieka logistyczna nad takim gościem? dojazd na konfę, na ważenie, wywiady, walka, szatnia itp? No nie róbmy jaj, to świadek koronny!

 • kerimm85

  nie promujcie konfidenta

 • Pako

  Teraz to sobie może gadac co tylko chce. Prawda jest taka ze chłop musi się ukrywać aby go nie skasowali.

 • VitorBelfort

 • A. Gaik

  widze, ze wy tez idziecie sladem mmania.pl. az tak bardzo narzekacie na brak wejsc? przeciez to jest ponizej jakiegokolwiek poziomu! co ten gosc ma wspolnego z mma? teraz kazdy, kto wspomni, ze mial walczyc w mma z kims tam pojawi sie na waszej stronie?
  jak mozna promowac takiego przestepce? rozumiem, ze waszym rodzinom krzywdy nie wyrzadzil.. jestem ciekaw, czy gdyby zabil kogos z panskiej rodziny panie mrozowski, to tez poswiecilby mu pan artykul na stronie? dno!

 • Loku

  Nie rozumiem o co się tak burzycie. A tym bardziej nie rozumiem dlaczego na portal a nie organizację, która chciała go zatrudnić… To KSW chciało promować przestępce, ciekawe co byłoby jeśli pokonałby Mariusza Pudzianowskiego… Moim zdaniem to dobrze, że wrzucono tu tego newsa bo inaczej przeszło by to zupełnie bez echa.

 • TOrrES

  A. Gaik- widze ze bardzo dobrze znane jest ci pojecie mafia. Oni nie wyrządzali krzywdy ludziom czy rodzinom jak ty to nazwałes, tylko walczyli z panstwem a ze czasami trzeba bardziej konsekwentnie podejsc do sprawy to inna brocha, ale oczywiscie masa to konfident i niech spierdala ze swiata mma, a ksw mimo tego chce z nim sie zadawac, to mnie bardziej dziwi 😉

  pozdro

 • nitro

  Nie wiadomo, czy to w ogóle prawdaLaughing Słowo "sport", "zawodnik mma" człowieka z taką posturą to troszkęROFL

 • Jopter

  Panowie wy chyba naprawdę nie myślicie, że KSW zaproponowało taką walkę, tam nie ma słowa o KSW. Spytajcie kogoś z duetu K&L to was wyśmieją. Martwi mnie fakt, że z kogoś takiego zaczyna robić się celebrytę i eksperta od czegokolwiek.

 • Loku

  Masa jest jednak ekspertem od czegokolwiek, między innymi od spraw mafii pruszkowskiej i instytucji świadka koronnego… Mnie bardziej martwi, że jedyny argument przeciwko promocji kryminalisty jaki przychodzi większości z Was do głowy to fakt, że jest konfidentem…

 • kerimm85

  jakby mieli mu leb upierdolic juz dawno by to zrobili a on sobie lata po studiach Polsatu itd