Błachowicz, Omielańczuk w Ankosie? Sajewski z nowym managerem, Hallmann poza Mighty Bulls?

20 Czerwiec 2014
Błachowicz, Omielańczuk w Ankosie? Sajewski z nowym managerem, Hallmann poza Mighty Bulls?

Foto: mmafighting.com

Foto: mmafighting.com


Szykuje się prawdziwa fala zmian na horyzoncie i sezon pomiędzy 2014/2015 będzie tego wyznacznikiem. Od Polsatu, który będzie medialnym motorem napędowym polskiego MMA, po zmiany teamów i managerów, reprezentujących interesy poszczególnych fighterów. Jeżeli nie lubisz zmian, ten materiał nie jest przeznaczony dla Ciebie, a jeżeli czujesz dreszczyk emocji nieznanego jutra, wiesz co masz zrobić z poniższym tekstem.

1. Czy Jan Błachowicz przechodzi do Ankosu Zapasy Poznań?
Od czasów podpisania kontraktu z największą organizacją MMA na świecie, były mistrz KSW najwyraźniej coraz mocniej czuje ciążącą na nim odpowiedzialność. Błachowicz nie tylko zmienia barwy klubu z Nastula Team, ale również przeprowadza się do Poznania, gdzie będzie pełno etatowym członkiem Ankosu Zapasy. Powodem powyższej decyzji, jest ponoć brak odpowiednich sparringpartnerów w jego kategorii wagowej. Informacji ten na razie nie skomentowała Dorota Jurkowska z MMA Promotion, która reprezentuje interesy Błachowicza.

2. Czy Daniel Omielańczuk przechodzi do Ankosu Zapasy Warszawa?
Po ostatniej porażce, Daniel również zrozumiał powagę sytuacji oraz błędy, które popełnił. W momencie, gdy złota zasada dwóch porażek z rzędu przestała istnieć i od zerwania kontraktu z UFC może dzielić nawet jedno, słabe wystąpienie, były reprezentant Nastula Team na dniach oficjalnie może ogłosić przejście do teamu Ankos Warszawa. Zapytany przez nas wprost, Omielańczuk również postanowił nie komentować sytuacji.

3. Czy Łukasz Sajewski zmienił managera?
Reprezentant Trójmiasta również obrał mocny kierunek i zadecydował o tym, kto będzie reprezentował jego interesy. Zamiast Tima Leideckera (Control Master Management), sprawami biznesowymi będzie zajmował się Paweł Kowalik (MMA Cartel). Właśnie odbyliśmy rozmowę z niemieckim managerem, którego obszerną wypowiedź opublikujemy już wkrótce.

4. Czy Piotr Hallmann zmienił barwy klubowe?
Płetwal jest bodajże tym, który zrobił na nas największe wrażenie z całej czwórki. Nie tylko postawił na szali życie prywatne, ale (tymczasowo?) postanowił również zmienić pierwotny klub. Nie wiadomo w 100%, czy wieloletnia współpraca z Grzegorzem Jakubowskim należy już do przeszłości, ale zalążki widać było już po braku logotypu Mighty Bulls na odzieży w której walczył i banerze sponsorskim. Wg informacji od managera, sytuacja nie ma jeszcze oficjalnego rozwiązania i może potoczyć się w dowolnym kierunku.

W tle szykuje się kolejny szereg zmian, które mogą zatrząść polską sceną jeszcze mocniej. Update wkrótce.

Komentarze