Cat Zingano gotowa na wrześniowy powrót. Amanda Nuner potencjalną przeciwniczką

autor:
05 Czerwiec 2014
0
Cat Zingano gotowa na wrześniowy powrót. Amanda Nuner potencjalną przeciwniczką

Foto: ufc.com

Foto: ufc.com


Wydaje się, że niepokonana w zawodowym MMA, Cat Zingano (8-0), doszła do siebie po samobójczej śmierci męża i podczas jednej z wrześniowych gal, powróci do oktagonu UFC. Przeciwniczką „Alphy”, będzie najprawdopodobniej Amanda Nuner (9-3).
Pomimo ponad rocznej przerwy, Dany White’a, zapowiedział, że Cat jest wciąż nr. 1, wśród pretendentek do tytułu w wadze koguciej.

Cat Zingano w swoim ostatnim występie, pokonał Mieshe Tate, gwarantując sobie status pretendentki i najbliższej rywalki Rondy Rousey. Wtedy, nieoczekiwanie wszystko obróciło się przeciwko niej. Podczas przygotowań do walki doznała kontuzji kolana, która wykluczył ją z walki z Rousey. Oprócz rezygnacji z pojedynku, musiała odmówić wcielenia się w rolę trenerki, jednego z teamów w programie telewizyjnym „The Ultimate Fighter”.

Nie był to jednak koniec nieszczęść zgotowanych przez los. Posiadacz czarnego pasa, a prywatnie mąż zawodniczki, Mauricio Zingano, targnął się na życie w styczniu 2014 roku. W związku z tym, zawodniczka na wiele miesięcy, wycofała się z zawodowego sportu. Miejmy nadzieję, że pomimo życiowej tragedii, wróci silniejsza podczas wrześniowego starcia i udowodni, że w pełni zasługuję na walkę o mistrzowski pas.

Amanda Nunes kontrakt z UFC, podpisała po przegranym boju z Sarą D’Alelio. Brazylijka udowodniła, że porażka w Invicta FC, było przypadkiem przy pracy. W debiutanckim starciu już w pierwszej rundzie przez TKO, pokonała Niemkę, Sheilę Gaff. W kolejnym występie, również nie pozostawiła cienia wątpliwości i przez ciosy łokciami, zmusiła do kapitulacji Germaine de Randamie.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments