Chael Sonnen ogłasza przejście na sportową emeryturę (+video)

12 Czerwiec 2014
8
Chael Sonnen ogłasza przejście na sportową emeryturę (+video)


Po 17 latach kariery w MMA i dzień po wykryciu zakazanych substancji w organizmie Chaela Sonnena, trzykrotny pretendent do pasa, ogłosił na antenie UFC Tonight, decyzję o zakończeniu kariery. Zaskoczeni?

W krótkiej rozmowie, Sonnen tłumaczy różnice pomiędzy substancjami zakazanymi a nielegalnymi, oraz dlaczego padł ofiarą nowego systemu kontroli, gdy doskonale wiadomo było, że skutki odłożenia kuracji TRT muszą być poparte odpowiednimi medykamentami. W sytuacji gdy musiał wybierać pomiędzy sportem a zdrowiem własnym i rodziny, fighter z Oregonu zadecydował:

Za każdym razem, kiedy będę musiał wybierać pomiędzy sportem a zdrowiem, wybiorę swoje zdrowie. Chciałbym w tym miejscu podziękować tysiącom fanów, którzy stali za mną w trakcie mojej kariery. Przeżyłem tutaj wspaniałe chwile. Jest tyle osób, którym chciałbym podziękować. Od liderów UFC do tych tutaj w FOX TV, za szansę którą otrzymałem. Chcę podziękować mojemu trenerowi, który stał za mną, który nauczył mnie ciężkiej pracy i dyscypliny. Moim pierwszym trenerom, gdy wszedłem na salę zapaśniczą. Kenny, chciałbym zostać w grze, ale po trzech latach studiowania zasad, nie jestem nawet trochę bliżej ich zrozumienia. Moje zdrowie jest najważniejsze, moja rodzina zawsze będzie na pierwszym miejscu. Jako zawodnik, kiedyś na pewno straciłbym ten pas. Ale jako człowiek, nigdy nie stracę pasa ojcostwa i rodzica, bo to jest dla mnie bardzo ważne. Tym razem, chciałbym oficjalnie ogłosić swoje przejście na emeryturę we współzawodniczeniu w MMA. Oficjalnie zapowiadam, że moja stopa więcej nie stanie w oktagonie.

Poniżej oficjalne video z zapowiedzi zakończenia kariery.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
8 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
7 Comment authors
kerimm85CroCopCainPakoKAT Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
kerimm85
Gość
kerimm85
Offline

@Crocop wypadek przy pracy jedyne znaczace zwyciestwo Sonnena 

CroCop
Gość
CroCop
Offline

<div class=”post”>

i dobrze nigdy go nie lubilem , duzo gada mało robi Bisping o klase lepszy zawodnik

 

przypomnij mi kto i w jakim stylu wygrał walkę Sonnen v Bisping

</div>

Cain
Gość
Cain
Offline

racja, na pewno nie odejdzie. chociaz….ma dużo propozycji i zajęć pozaklatkowych, dobrze się w branżyustawił więc nie będzie to takie zniknięcie do nikąd to moze faktycvznie z samych walk odejdzie…

Pako
Gość
Pako
Offline

I tak nie wierze że odejdzie z Octagonu.Chael zawsze dużo gadał a mało robił.

kerimm85
Gość
kerimm85
Offline

i dobrze nigdy go nie lubilem , duzo gada mało robi Bisping o klase lepszy zawodnik

KAT
Gość
KAT
Offline

ciekawe co na to Dana. jak to bez echa przejdzie tzn że nie na poważnie

adamus
Gość
adamus
Offline

man of the rule aaahahahh rozbawił mnie. może on jest oparty ale na pewno nie jest człowiekiem zasad. chyba by żony Silvy nie obrażał tak?

RZDZ
Gość
RZDZ
Offline

najlepsze są słowa Sonnena że tym razem to na serio. no właśnie takich razów różnych już było sporo, więc co tym razem to juz naprawę serio serio serio??