FEN 3: kolejne walki w rozpisce wrocławskiej gali

21 Czerwiec 2014
0
FEN 3: kolejne walki w rozpisce wrocławskiej gali


Rozwój wydarzeń na polskim rynku MMA osiągnął w ostatnim czasie niespotykany jak dotąd pęd. Po bardzo dobrych informacjach dotyczących transmisji gal kolejnych organizatorów w Polsacie Sport, w tym oczywiście tych spod znaku Fight Exclusive Night, ta ostatnia postanowiła również uzupełnić o kolejne walki fight card nadchodzącego eventu, który odbędzie się już 28 czerwca we wrocławskiej Hali Stulecia.

W pierwszym pojedynku na zasadach MMA gali FEN 3, będziemy mogli zobaczyć reprezentanta gospodarzy – Damiana Komisarskiego (1-0) oraz trenującego w Barbarian Fight Club Tomaszów Mazowiecki – Przemysława Kośnika (3-2). Dla pierwszego z nich będzie to powrót do ringu po udanym debiucie podczas gali FEN 2 w marcu bieżącego roku, natomiast jego bardziej doświadczony rywal wystąpi w tym roku po raz pierwszy, gdyż ostatnio mogliśmy oglądać go podczas czwartej odsłony Areny Berserkerów w październiku poprzedniego roku.

Kolejnym nabytkiem wrocławskiego organizatora jest młody Białorusin – Evgeniy Yanushko (3-3), który zmierzy się z wcześniej anonsowanym Patrykiem Grudniewskim (4-4). Dla obu zawodników, starcie we Wrocławiu, będzie doskonałą okazją do podtrzymania rozpoczętej passy zwycięstw oraz pokazania się przed szeroką publicznością, gdyż przypomnijmy, iż retransmisja gali FEN 3, odbędzie się w Polsacie Sport. Walka została zakontraktowana w limicie do 70 kilogramów.

Najnowszą propozycją federacji FEN jest niezwykle dobrze zapowiadające się zestawienie dwóch młodych zawodników wagi lekkiej. A będą to: znany z gal KSW – Jakub Kowalewicz (3-1) oraz reprezentant Lutadores Wrocław – Łukasz Kulig (1-3). Dla byłego reprezentanta Ankosu Warszawa (red. od dzisiaj nie trenuje już u Piotra Jeleniewskiego), będzie to powrót po przegranym pojedynku z doświadczonym Sergejem Grecicho, natomiast dla Kuliga starcie z bardziej znanym przeciwnikiem, będzie szansą na przedłużenie serii zwycięstw po wygranej z Damianem Pronobisem podczas gali PLMMA 35 w Pińczowie.

A tak przedstawia się cały fight card gali FEN 3:

Walka wieczoru:
61 kg: Tomasz Makowski vs Antoine Habash – K1

Karta główna:
+93 kg: Tyberiusz Kowalczyk (0-0) vs TBA – MMA
70 kg: Jakub Kowalewicz (3-1) vs Lukasz Kulig (1-3) – MMA
61 kg: Tymoteusz Świątek (13-2) vs Martin Fouda (4-2)- MMA
70 kg: Patryk Grudniewski (4-4) vs Evgeniy Yanushko (3-3) – MMA
86 kg: Maksymilian Bratkowicz vs Marcin Naruszczka -K1
55 kg: Sylwia Juśkiewicz vs Lena Ovchynnikova – K1
+93 kg: Dawid Mora vs Leo Kostic (0-0) – MMA
77 kg: Damian Komisarski vs Przemysław Kośnik (3-2) – MMA
81 kg: Piotr Rogosz vs TBA – K1

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments