FEN 3: Lena Ovchynnikova vs. Sylwia Juśkiewicz oficjalnie na rozpisce

06 Czerwiec 2014
2
FEN 3: Lena Ovchynnikova vs. Sylwia Juśkiewicz oficjalnie na rozpisce


Kobiety w MMA, prawdopodobnie obarczone są jeszcze większą presją niż mężczyźni. Każda z organizacji wymaga od nich, aby spełniały dwa warunki. Po pierwsze, muszą być niezwykle waleczne. Po drugie, muszę być również urodziwe. Oba podpunkty wydają się być spełnione w przypadku Leny Ovchynnikovej (9-3) oraz Sylwii Juśkiewicz (2-4), które pod koniec czerwca zmierzą się na Fight Exclusive Night 3 we Wrocławiu.

Ukrainka wydaje się być jedną z najbardziej doświadczonych zawodniczek mieszanych sztuk walki, jakie miały okazję zawitać do Polski. Lena co rusz poddaje swoje przeciwniczki ulubioną balachą Rondy Rousey. Swój ostatni występ zanotowała w grudniu 2013 i od tamtego czasu nie wystąpiła ani razu. Ovhynnikova jest ponadto bardzo doświadczoną fighterką stójkową. Na koncie posiada liczne tytuły i medale w muay thai i kick boxingu.

Dla Sylwii Juśkiewicz, będzie to niebywały przeskok w jej karierze. Potencjalne zwycięstwo nad bardziej doświadczoną rywalką, ma szansę zatrzeć złe wrażenie po ostatnich trzech porażkach z rzędu. Swój ostatni występ zanotował w październiku zeszłego roku.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Kartel_
Kartel_
6 lat temu

a nie bedzie  to walk czasami w formule K-1?

Pako
Pako
6 lat temu

Sylwia tutej nie ma najmniejszych szans.Niestety Ukrainka ma większe doświadczenie oraz zasięg,który pewnie wykorzysta podczas walki.Lecz trzymam kciuki za Polkę.