IGF: Mirko Cro Cop vs. Satoshii Ishii ustalone na sierpniowy event w Tokio

16 Czerwiec 2014
IGF: Mirko Cro Cop vs. Satoshii Ishii ustalone na sierpniowy event w Tokio


O tym jak ciężko sportowcowi pożegnać się z jego karierą, może świadczyć przykład legendarnego Mirko Filipovica (28-11-2-1NC). 39-letni Chorwat świadomie zrezygnował z pierwszej ligi i postanowił walczyć na eventach mniejszego kalibru. Tym razem Cro Cop powraca do korzeni, czyli Japonii, gdzie zmierzy się Satoshim Ishii (12-2-1).

Ten olimpijski judoka nie traci czasu i co rusz mierzy się ze znanymi fighterami, którzy jednak lata swojej świetności, mają już za sobą. Oczywiście robi to w dość równie specyficzny dla Azjatów sposób, co rusz przewijając się po egzotycznych galach typu IGF.

Jego kolejny rywal stosunkowo niedawno przeszedł operację kolan, które są kluczem do jego najgroźniejszej broni. Udowodnił to przegrywając cztery z pięciu ostatnich pojedynków, a ostatnio w dość kompromitujący sposób, bo przez dźwignię na kark z Alexeyem Oleinikiem. Do starcia z Ishim dojdzie 23 sierpnia i będzie to główna atrakcja wieczoru.

Komentarze

 • Krakuz

  Crocop ma 39 lat, a nie 29:) w sumie to za niespelna 3 miesiace bedzie miec 40.

 • W. Mrozowski

  Nietrafiony klawisz…

 • KAT

  haha ale odmłodzenie by było. a co do walk niech walczy gdzie popadnie, na starość nastuka troche kasy.

 • Krakuz

  @KAT, wtedy skończy jak Sapp 🙂
  Ishii powinien dostawać już jakiś zawodników z europejskiej czołówki – patrz M1 Global, bo to co się z nim wyprawia wygląda jak typowo bokserskie nabijanie rekordów.

 • KAT

  eeee takich to chyb mu już nie dadzą… 🙂