Jan Błachowicz trenuje zapasy w Ankosie Poznań

03 Czerwiec 2014
Jan Błachowicz trenuje zapasy w Ankosie Poznań

Foto: facebook.com/janblachowicz

Foto: facebook.com/janblachowicz


Wciąż oczekujący na swój debiut w UFC, były mistrz KSW – Jan Błachowicz, rozpoczął już pierwszy etap powrotu do czasów świetności po operacji kolana. Reprezentant Nastula Team, postanowił spędzić bieżący tydzień w Ankosie Poznań, który znany jest z mocnych zapasów i mistrzowskiej kadry.

W krótkiej rozmowie z MMAnews, „Big John” powiedział:

Przyjechałem do Ankosu w oczywistym celu, czyli na treningi techniki zapaśniczej. Jak powszechnie wiadomo, w UFC zapasy odgrywają ważną rolę, dlatego zostaję tu na tydzień czasu, po czym wracam do Warszawy.

Nasze doniesienia mówiły o październikowo/listopadowym debiucie śląskiego fightera, jednak informacje te zdementowała manager zawodnika – Dorota Jurkowska, mówiąc, że jest to termin w którym oczywiście chcieliby walczyć, ale nic nie zostało jeszcze potwierdzone przez matchmakerów UFC.

Komentarze

 • maniekzig

  Cała nadzieja w Janku, tylko oby nie walczył zbyt asekuracyjnie.
  Chętnie bym zobaczył starego dobrego Błachowicza.

 • VitorBelfort

  No jest jeszcze Bandel, który jak myślę może również namieszać w swojej kategorii.

 • maniekzig

  @VitorBelfort jasne że tak. Mocno wierze w Marcina, ale przekonamy się jak sobie poradzi w nowej kategorii wagowej oraz czy psychicznie to zniesie.

  Jankowi kibicuje od czasów pierwszych startów na KSW. Bardzo jestem ciekawy czy jest wstanie być tak pewny jak to miało miejsce na początku, czy będzie walczył asekurancko.

  Zawsze będzie mi się kojarzył z tym że to wielki chłop który jakimś cudem walczy w kat. 93.

 • nitro

  W Ufc w 93 to raczej będzie mały;)

 • pool1892

  Swietna wiadomosc tylko mam nadzieje ze czesciej bedzie odwiedzal poznan bo tydzien troche malo jak w przypadku Omielanczuka 3 dni