Joanna Jędrzejczyk podpisała kontrakt z Fight Exclusive Night

23 Czerwiec 2014
Joanna Jędrzejczyk podpisała kontrakt z Fight Exclusive Night


Włodarze Fight Exclusive Night, oficjalnie potwierdzili informację o podpisaniu kontraktu z Joanną Jędrzejczyk. Jedna z czołowych polskich fighterek, prawdopodobnie zasili szeregi federacji przy okazji czwartej gali, planowanej na termin wakacyjny.

Wg słów organizatora:

To wielki sukces młodej organizacji, iż tak znakomita postać dołączy do naszego zespołu. Liczymy na świetne walki jakie do tej pory były jej udziałem. Jest to także zobowiązanie dla naszej organizacji, aby Joanna rozwijała się na swojej sportowej drodze, a rywalki były najlepszymi z możliwych.

Ta utytułowana zawodniczka Arrachionu Olsztyn, niewątpliwie jest w drodze na sam szczyt. Niedawno wspomniała, że cały czas czeka na swój debiut w odwlekającym się w czasie Invicta FV, mając jednocześnie aspiracje na UFC. Tym samym można przypuszczać, że podpisując umowę z polską organizacją, w najbliższym czasie nic nie wydarzy się w sprawie pojedynków w USA.

Nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło i czekamy na jeszcze jedną okazję, aby podziwiać fighterskie umiejętności Joanny na żywo. Tymczasem, trzecia gala FEN już w najbliższy weekend i na miejscu nie może oczywiście zabraknąć redakcji MMAnews.

Komentarze

 • Typer

  ja powiem tylko tyl, że gratuluję TFLowi, tym razem bardziej niż zawodnikowi 😀

 • Typer

  FENowi miało byc oczywiście

 • champ1

  szkoda, że w USA się nic nie szykuje

 • adamus

  Oby tylko nie było tak, że nie doczytała, że to na wyłączność 🙂

 • Typer

  no i jeszcze pozostaje kwestia przeciwniczki, chyba FEN się tu nie spisze

 • VitorBelfort

  Może pojedynek K-1 z Sylwia Juskiewicz ?;>