Klatka i oficjalne otwarcie, wracają z KSW 28 wg Macieja Kawulskiego

06 Czerwiec 2014
2
Klatka i oficjalne otwarcie, wracają z KSW 28 wg Macieja Kawulskiego


Wraz z wejściem światowych standardów do KSW, wbrew pozorom zmieniło się wiele. Trudniej do powrotu do ringu będzie przekonać nie samych kibiców, lecz zawodników walczących dla federacji. Nowy obiekt zainteresowania zmienił ponadto sposób w jaki przywitano zgromadzonych kibiców. W obu przypadkach wypowiedział się Maciej Kawulski.

Przy okazji szumnie zapowiadanego KSW 28, wiadomo już w 100%, że okrągła klatka zawita do Szczecina. Podobnie w kwestii słynnego otwarcia gali. W krótkiej rozmowie telefonicznej, Maciej Kawulski również potwierdził powrót do sprawdzonej formuły. Zwłaszcza, że udział miasta Szczecin wyklucza PPV i tym samym wydarzenie będzie transmitowane w Polsacie otwartym.

Więcej na ten temat oraz kilku wątków niecierpiących zwłoki, porozmawiamy ze współwłaścicielem Konfrontacji w Szczecinie, gdzie podobnie jak my, pojawi się podczas gali Arena Berserkerów 6. Wszystko po to, aby przy okazji oficjalnie wręczyć zwycięzcy turniejowemu kontrakt na walkę w największej organizacji MMA w Polsce.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
rudy
rudy
6 lat temu

Rewelacja! 🙂

Pako
Pako
6 lat temu

Swietna wiadomość.Jeszcze Michała niech wrzucą do rozpiski i będzie GIT Smile