Krzysztof Jotko wyzywa Luke’a Barnatta na pojedynek

16 Czerwiec 2014
Krzysztof Jotko wyzywa Luke’a Barnatta na pojedynek


O Krzysztofie Jotko (14-1), można powiedzieć dwie rzeczy. Nie można odmówić mu ducha walki oraz faktu, że szybko uczy się amerykańskich wzorców. Od efektownych zakończeń pojedynku, po metody załatwiania pojedynków. Podopieczny Mirosława Oknińskiego, skorzystał przed chwilą z pomocy twittera, aby wyzwać na pojedynek Luke’a Barnatta (8-1).

Gdzie jesteś Luke? Twoja ostatnia walka na UFC Berlin, była najnudnijszą i najgorszą walką jaką widziałem kiedykolwiek.

Na co warto zwrócić uwagę, to fakt, że Brytyjczyk również wyzwał Krzysztofa, ale było to jeszcze na kilka tygodni przed galą w Berlinie, kiedy obaj mieli idealny rekord bez porażki. Czy Barnatt nadal będzie zainteresowany starciem z Polakiem w sytuacji, gdy dywizja została niemal wyczyszczona z niepokonanych? Być może przekonamy się o tym już wkrótce.

Komentarze

 • maniekzig

  Dobrze dobrze! Niech się coś dzieje, byle tylko chłopaki nie przesadzali.

 • gonzo

  To ziomeczki coś mi się wydaje. Gra marketingowa. Razem podpisywali plakat w Berlinie :). Ale Krzychu dobrze działa. Trzeba, albo być wyjebiaszczym wymiataczem jak Anderson , Fedor czy GSP albo trash talkerem, aby nakręcać popularność i sprzedawać walki w TV. Kzychu próbuje być takim zaczepnisiem, i w sumie dobrze :).

 • Pako

  Bardzo dobra gra marketingowa! w UFC to działa więc chłopak dobrze wie co robi.

 • Loku

  Mam nadzieję, że wie bo Bigslow bardzo się rozwinął od pobytu w TUFie. Liczę, że Mirek już opracował skuteczną taktykę na walkę 😉

 • champ1

  słusznie, trzeba się promować i takie zacjowania służą organizatorowi. brawo 🙂