Łukasz Sajewski podpisał kontrakt z UFC

autor:
28 Czerwiec 2014
Łukasz Sajewski podpisał kontrakt z UFC

lukasz_sajewski_mmanewsPL_wywiad

Łukasz „Wookie” Sajewski (13-0) jest kolejnym Polakiem, który podpisał kontrakt z UFC. Reprezentujący barwy Mighty Bulls Gdynia w największej organizacji MMA zadebiutuje 13 września na gali UFC Fight Night 51 w Brazylii. Nie jest wiadome do końca, kto będzie przeciwnikiem Polaka, ale wśród potencjalnych przeciwników wymienia się zwycięzcę brazylijskiej edycji The Ultimate Fightera, Leonardo Santosa (12-3).

„Wookie” od dłuższego czasu był łączony amerykańską organizacją. W ostatnim pojedynku na gali Coliseum FC, poddał Igora Egorova i wtedy było prawie pewne, że jego angaż jest kwestią kilku, następnych miesięcy. Co ciekawe, informację na temat akcesu Łukasza w UFC, zamieścił Tim Leidecker, były manager zawodnika.

Gratuluję mojemu byłemu klientowi, Łukaszowi Sajewskiemu, który podpisał kontrakt z UFC. Jestem zadowolony z tych czterech walk, które znaleźliśmy dla niego były wystarczające by podpisał kontakt.

Komentarze

 • VitorBelfort

  No jestem ciekaw Łukasza w UFC. Życzę mu jak najlepiej. Widocznie zmiana menadżera wyszła na plus 😉

 • Kartel_

  Zajebiste info. Jaram się jak kable na Prommacu 😉

 • champ1

  super info ale szkoda że kowalik niezasłużenie zgarnie honory a to Tim odwalił całą robotę

 • Pako

  No już info o kolejnych polakach w UFC staje się dla mnie normalką.Aż się zastanawiam co Materla jeszcze robi w KSW. Im dłużej tam będzie tym gorzej dla niego.Jeszcze tylko Graba i Held

 • Typer

  gratki

 • rudy

  Nie dziwię się oświadczeniu wydanym przez Team Tima