Manager: Anderson Silva może wrócić jeszcze w tym roku. Nick Diaz potencjalnym rywalem

02 Czerwiec 2014
Manager: Anderson Silva może wrócić jeszcze w tym roku. Nick Diaz potencjalnym rywalem

Foto: ufc.com

Foto: ufc.com


To raczej jeden z tych newsów, które niewiele wnoszą ale z całą pewnością koncentrują na sobie sporą uwagę. Ed Soares, manager Andersona Silvy, ogłosił właśnie na łamach programu The MMA Hour, że powrót byłego mistrza nie jest już pytaniem czy wróci, lecz kiedy wróci. A to może nastąpić całkiem szybko.

Anderson wróci na pewno. Czuje się świetnie, ciężko trenuje. Wszystko jest w jak najlepszym porządku. Miejmy nadzieję, że wkrótce go zobaczymy. Nie nastąpi to jednak wcześniej niż pod koniec tego roku. Najprawdopodobniej będzie to na początku przyszłego roku.

Jeszcze do niedawna, Spider był niekwestionowanym nr 1 na świecie, który dwukrotnie przegrał z Chrisem Weidmanem, z czego ostatnio przez bolesne złamanie piszczeli. Przez pewien czas, nie wiadomo było czy powrót będzie możliwy, ale zawodnik od samego początku zarzekał się, że wróci. Rodziło się więc pytanie kiedy i z kim. Na tym etapie wydaje się więc bardziej interesujące to drugie.

Jest Michael Bisping, Cung Le. nawet Nick Diaz. Nick mówił, że chciał z nim walczyć. Nick Diaz chciał boksować z Royem Jonesem Juniorem. Można by śmiało argumentować, że Anderson i Nick mają najlepszy boks w MMA, dlatego zobaczymy co się wydarzy. Tyle rzeczy się pozmieniało. Krajobraz sportu może się zmienić w bardzo krótkim odstępie czasu. Jestem jednak pewny, że UFC będzie miało dobry plan i będzie to dobra walka.

Komentarze

 • kamerling

  No i do czego to bedzie zmierzalo? do trzeciej walki z Weidmanem?

 • rudy

  taaaaaaak! Do trzeciej walki i niech mu nastuka 😉

 • Pako

  A jak Weidman straci pas? wszystko trzeba brać pod uwagę,bo nie sądze aby po kontuzji od razu dostał by właśnie Chrisa.Ale walka z Diazem fajnie by się sprzedała,no i Nick pewnie by był zadowolony.

 • EL doopa

  sam nie wiem co myśleć, jakiś taki niesmak pozostał i obawa że jak wróci to jak odgrzewane kotlety będzie…

 • Cain

  oby Weidman stracił paaaaaassss 🙂 a Silva niechaj że wraca, ja czekam wiernie 😉

 • Magda S.

  Nie wyobrażam sobie jak da radę wrócić po takiej dwukrotnej porażce i jeszcze tak poważnym urazie. Będę pełna podziwu jak to się wydarzy. I ciekawe jaka będzie polityka UFC wobec swojego wieloletniego mistrza.

 • champ1

  ja jestem przekonany że w tym roku nie wróci. to chyba tylko takie medialne podtrzymanie szumu. myślę, że na walkę realznie ma szanse w połowie przyszłego roku

 • kamerling

  Ciekaw jestem co by było jakby The Spider Silva przejebał też i z Nickiem Diazem. To wówczas już chyba naprawdę byłby koniec.

  Nawet jeśli pokona Diaza i dojdzie do trzeciego starcia z Weidmanem – nie widzę go triumfującego. A trzeci wpierdol od jednej i tej samej osoby to coś strasznego dla takiej legendy, jaką jest Anderson.

 • Pako

  Wtedy wróci GSP i wpierdoli również Andersonowi,a po nim kolejni Laughing

 • nitro

  I zrobi się następny Tyson albo CrocopSad Szkoda by było legendy…. 

 • Pako

  No bardzo szkoda,ja bym chciał aby wpierdolił teraz Diazowi,a potem walkę z JJ,….Smilewiem to marzenia.

 • CroCop

  dla mnie to jest śmieszne. Spider i jego próby walki z lżejszymi jak nie z GSP zamiast JBJ to teraz Nick Diaz ? Poczekamy jeszcze trochę to może Spider zdecyduje się na jeszcze lepszych rywali, może Denis Siver albo Clay Guida ? A może Dominic Cruz jak wróci po kontuzji, żeby było sprawiedliwie

 • Pingback: Nick Diaz gotowy na powrót oraz Andersona Silvę()

 • nitro

  Akurat z Diazem dobre zestawienieLaughing Gsp i Diaz spokojnie w 84 by mogli walczyć.