Manager: „Ankos Poznań zatrudnia psychologa sportowego.”

24 Czerwiec 2014
4
Manager: „Ankos Poznań zatrudnia psychologa sportowego.”


Kolejny powód po stworzeniu socjalnego zaplecza, dla którego warto uczestniczyć w programie Ankosu Teamu. Wg głównego managera ekipy z Poznania – Mariusza Stachowiaka, zawodnicy otrzymają profesjonalną pomoc psychologa sportowego.

Wprowadzamy obowiązkowe wizyty naszych zawodników u psychologa sportowego. Każdy będzie zobowiązany do przynajmniej jednej wizyty w miesiącu, lub jeżeli wyrazi chęć, będzie mógł częściej. Zrobiłem rozeznanie po różnych sportach i na tym poziomie, to jest obowiązkowa pozycja dla każdego zawodnika. W dzisiejszych czasach każdy współpracuje z psychologiem i to nie jest coś czego należy się wstydzić. Nawet obecne zakłady pracy mają własnego psychologa.

Ankos Poznań przez cały czas zaskakuje kolejnymi nowościami. Od profesjonalnego zaplecza, przez lepsze efekty pracy, a ostatnio nawet warszawska filia teamu. TUTAJ możecie posłuchać o najnowszym nabytku w postaci Janka Błachowicza.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
4 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
adamus
adamus
6 lat temu

pewnie ze wartość dodana, niek nie powie że klub nie staje na uszach zeby pomóc

ruchmistrz
ruchmistrz
6 lat temu

mega turbo zajebista wiadomość, wreszcie światowy poziom i podejście. i powinno być w okresie przygotowań do konkretne walki dwa razy w tygodniu!

Pako
Pako
6 lat temu

Pełna profeska!

maniekzig
maniekzig
6 lat temu

Zgadzam się z tym że Psycholog w dzisiejszym sporcie jest bardzo ważnym elementem przygotowań.