UFC: Nick Diaz gotowy na powrót oraz Andersona Silvę

05 Czerwiec 2014
0
UFC: Nick Diaz gotowy na powrót oraz Andersona Silvę

Foto: mmaweekly.com

Foto: mmaweekly.com


Zdecydowanie bardziej bawiliśmy się w czasach, gdy Nick Diaz i jego brat, toczyli po kilka pojedynków w ciągu roku. Jako „najbardziej przetrenowany, przepracowany i niedopłacony” zawodnik, Nick Diaz (26-9-1NC) postanowił przerwać błędne koło i poczekać na lepsze czasy. Lepsze czasy, to oczywiście zwrot zastępczy do lepszej wypłaty. Jeżeli ta będzie się zgadzała i w grę rzeczywiście wchodzi Super Fight z Andersonem Silvą, Nick ze 100% pewnością wróci do oktagonu.

Bad Boy ze Stockton od ponad roku siedzi na fighterskiej emeryturze, lub jak kto woli, tymczasowym zawieszeniu kariery. Odkąd sięgnąć pamięcią, Diaz toczył batalie z chorym jego zdaniem systemem, ale po niesłusznej jego zdaniem porażce z Carlosem Conditem, jeszcze mocniej eskalował te niedoskonałości. Kolejne starcie z GSP to kropka nad „i”, które póki co, trzymały go z dala od współzawodnictwa w MMA.

Niedawny wywiad z managerem Andersona Silvy, zawierał na liście właśnie Nicka Diaza w roli potencjalnego przeciwnika. Informacje szybko dotarły do kogo trzeba i teraz były pretendent odpowiedział przez media, że ten pojedynek jest jego występem marzeń i jeżeli część finansowa będzie równie atrakcyjna, fani powinni zobaczyć jedną z najlepszych walk w historii mieszanych sztuk walki.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments