Otwarty media trening przed Fight Exclusive Night 3 – sobota, godzina 14:00

17 Czerwiec 2014
2
Otwarty media trening przed Fight Exclusive Night 3 – sobota, godzina 14:00


Zapraszamy wszystkich spragnionych sportowych emocji, na otwarty media trening przez wrocławską galą Fight Exclusive Night 3. Wydarzenie odbędzie się w Centrum handlowym Magnolia Park, przy ulicy Legnickiej 58, punktualnie o godzinie 14:00.

Trening jest otwarty dla mediów oraz kibiców. W jego trakcie obecni będą: Tomasz Makowski, Patryk Grudniewski, Damian Komisarski, Piotr Rogosz, Maksymilian Bratkowicz, Dawid Mora oraz Łukasz Kulik. W trakcie wydarzenia, będzie można nabyć bilety na galę.

Informacja od organizatora:

To kolejny etap naszej współpracy z C.H. Magnolia Park i możliwość bezpośredniej komunikacji z liczną rzeszą klientów tej placówki. Dzięki porozumieniu i świetnemu podejściu kadry zarządzającej obiektem, jesteśmy kolejny raz w jego gościnnych progach. Chciałbym za to podziękować i zaprosić wszystkich na trening 21-go czerwca w C.H. Magnolia Park i galę w sobotę 28-go czerwca.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
KATruchmistrz Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
KAT
Gość
KAT
Offline

zgadzam się to o niebo lepsiejsze niż skytower ale i tak jestem przeciwnikiem robienia takich uroczystościw sklepach

ruchmistrz
Gość
ruchmistrz
Offline

nooo brawo dobrze że magnolia się w to angażuje. mają lodowisko przed galeria oraz specjalny amfiteart. to jest centurm handlowe przygotowane na wydarzenia kulturalne. na pewno będzie dobrze, nie to co ważenia czy treningi w innych centrach w alejce między sklepami. dobry wybór