Paulo Thiago przedłużył kontrakt z UFC

autor:
20 Czerwiec 2014
1
Paulo Thiago przedłużył kontrakt z UFC

Foto: ufc.com

Foto: ufc.com


Paulo Thiago (15-7) przedłużył kontrakt z UFC na kolejne, cztery pojedynki. Dziwić może fakt, iż Brazylijczyk w pięciu ostatnich występach, aż czterokrotnie opuszczał oktagon jako pokonany. Thiago kolejną walkę stoczy najprawdopodobniej podczas gali UFC FN, która 13 września odbędzie się w stolicy kraju, Brasilii.

Chciałbym znaleźć się w karcie walk. To będzie pierwsza gala UFC w mieście, w którym mieszkam od dziecka. To wielka sprawa dla mnie.

Brazylijczyk na co dzień oprócz kariery sportowej, spełnia się jako Policjant i członek Służb Specjalnych- BOPE. Co ciekawe, Thiago pracował przy okazji meczów piłkarskiego mundialu. Zawodnika UFC można było spotkać przy okazji meczów Szwajcaria vs. Ekwador oraz starcia Kolumbii z Wybrzeżem Kości Słoniowej.

To były bardzo spokojne mecze. To piękna rzecz, kiedy ludzie tak odmienni kulturowo, zgromadzeni w jednym miejscu mogą się tak wspaniale bawić. Wszyscy są nastawieni do siebie w przyjazny sposób, nie ma tarć pomiędzy ludźmi. Nie mam wątpliwości, że Brazylia wygra Mistrzostwo Świata. Myślę, że w finale będzie Brazylia z Argentyną. To będzie niesamowite wydarzenie.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
kamerling
kamerling
6 lat temu

Nie rozumiem tej decyzji UFC. Inni też.

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x