PLMMA zorganizuje dwie gale dla Polsatu, jeszcze w tym roku. FEN dołączył do peletonu [UPDATE]

18 Czerwiec 2014
4
PLMMA zorganizuje dwie gale dla Polsatu, jeszcze w tym roku. FEN dołączył do peletonu [UPDATE]


Od czasów polsatowskiego programu „Puncher” z udziałem Mariana Kmity, co rusz pojawia się sporo nowości na temat medialnych szans polskich promotorów MMA. Tym razem dorzucimy dodatkowe trzy grosze, bowiem prawdopodobnie do końca roku kalendarzowego, PLMMA zorganizuje przynajmniej dwie gale pod patronatem telewizji Polsat Sport.

Wg naszych informacji, w grę wchodzi końcówka 2014, czyli: październik, listopad i grudzień. Do tej pory, Profesjonalna Liga cały czas współpracuje z Orange Sport, które od czasów PLMMA 12, najpierw sukcesywnie zwiększała ilość gal a później konsekwentnie redukowała ilość transmisji w TV. Nie jest tajemnicą, że telewizja OS znajduje się w dość trudnej sytuacji, bo w zasadzie od wielu lat, za kulisami mówi się o zamknięciu stacji.

Wraz z PLMMA, w skład pakietu mają te wszystkie dotychczasowe organizacje, którym patronowała Liga Mirosława Oknińskiego. Jest jednak spora szansa, że do tego grona, dołączą jeszcze kolejni promotorzy.

UPDATE: Przed chwilą, organizacja Fight Exclusive Night opublikowała informację o podpisaniu kontraktu z Polsatem.
Informacja od organizatora:

Wszystkich kibiców sportu, a sympatyków Kickboxingu i MMA w szczególności, organizacja Fight Exclusive Night pragnie poinformować, iż podpisała umowę na współpracę ze stacją Polsat. Wybór tego partnera gwarantuje nam szersze dotarcie do widzów i jeszcze mocniejszą promocję Sportów Walki w ramach naszej organizacji.

Pierwszym efektem współpracy, będzie trzecia gala Fight Exclusive Night z 28 czerwca, której retransmisja zostanie pokazana tydzień po wydarzeniu.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
4 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
champ1
champ1
6 lat temu

PLMMA kibicuje jak zawszeale muszą przyspieszyć z rozwojem bo ich inni gorsi gonią. muszą wyjść trochę poza regionalne gale bo już są znani i mają potencjał medialny. muszą wejść na koleny poziom ewolucji, chłopaki łapcie się nowych pomysłów i projektów! ja kibicuje

Pako
Pako
6 lat temu

Kozacko.PLMMA się rozkręca.Applause

rudy
rudy
6 lat temu

Tego się po FENie nie spodziewałem. To teraz jak burza przejdą po sponsorach. TV zawsze działa jak lep na muchy

marius
marius
6 lat temu

To jeszcze Arena i będzie super.