PROMMAC: „Dam z siebie wszystko w tej walce i mam nadzieję, że mój rywal też.” – Antoni Chmielewski przed pojedynkiem z Piotrem Wawrzyniakiem (+video)

27 Czerwiec 2014
PROMMAC: „Dam z siebie wszystko w tej walce i mam nadzieję, że mój rywal też.” – Antoni Chmielewski przed pojedynkiem z Piotrem Wawrzyniakiem (+video)


Antoni Chmielewski przed walką wieczoru z Piotrem Wawrzyniakiem. Reprezentant Warszawy opowiedział nam dlaczego uważa, że szczyt formy dopiero przed nim, co sądzi o swoim kolejnym rywalu i dlaczego nie można wykluczyć jego powrotu do KSW.

Komentarze

 • KAT

  Oj na pewno będzie bił mocno. ciekawy jestem wyniku. oby tylko sędziowie nie dali dupy

 • maniekzig

  Bardzo jestem ciekawy czy Antek wróci. Życzę mu tego, bo to taki zawodnik ze starej szkoły MMA.

  Brak łokci to GŁUPOTA. W boksie jakoś nikomu nie przeszkadza jak się krew leje i do dziś ludzie wspominają krwawe walki Andrzeja Gołoty.

  co do KSW to się z nim zgodzę.

 • adamus

  ale MMA ma na wstępnie złą sławę więc liczy się nie jak jest na prawdę i kto ma rację tylko pozory i opinie. a boks to taaaaaki exclusive sport też niezależnie od rzeczywistości…

 • maniekzig

  @adamus a co Polsat robi aby to zmienić?

  Come on! Przecież Media są ekspertami od manipulowania treścią i mówieniem że MY WIEM NAJLEPIEJ. Zakłamywać potrafią, a mówić prawdę to już nie?

  Tv w żaden sposób nie pracuje nad tym aby starszym uzmysłowić że to jest SPORT.

  Magazyn o sportach walki prowadzi ekspert od piłki nożnej.

 • rudy

  Najważniejsze są tradycje w sporcie i jego zakorzeniony w umysłach laików obraz. Z tym nie da się wygrać tak łatwo. I unikanie łokci ma być elementem walki. (nie popieram tego bynajmnije tylko tłumaczę)

 • Cain

  no fajne fajne pokolenie. kolejny który wraca z czeluści 🙂 ciekawe jak to wyjdzie w tej walce. i ciekawe jakie propozycje dostanie. bo przecież na pewno kontraktem długim nie jest związany

 • maniekzig

  Kiedyś dziennikarze potrafili się przygotować do wywiadów, a dzisiaj jak pójdzie zawodnik/czka do TV to seria głupich pytań.

  Nikt nie każe być ekspertem, ale podobne mam odczucia jak ludzie mówią o Kubicy.

  Kto nie odróżnia F1 od Auta WRC a pierd… głupoty o tym że nie umie polak jeździć.

 • Cain

  Ale kiedyś było kilka stacji/gazet/portali i tylko najlepsi się tam dostawali i po szkołach. Po polsku umieli mówić i pisać. teraz każdy kto założy sobie kanał na jutubie może zapierdalać z mikrofonem i pisać ARTYKUŁY, prezenterki po cyckach wybierane i milion stacji z wiadomościami. a jak nie ma wiadomości to się je wymyśla. no to i do takich bzdur żaden profi dziennikarz nie jest potrzebny. to się gówno w branży zrobiło. dziennikarskiej. nie że w mma tylko

 • Pako

  Ciekaw jestem co pokaże Antek,szkoda również tych łokci.