TFL 5: Kontuzjowany Adam Maciejewski wypada z walki o pas

03 Czerwiec 2014
2
TFL 5: Kontuzjowany Adam Maciejewski wypada z walki o pas

Foto: facebook.com/thunderstrike

Foto: facebook.com/thunderstrike


Powtarzające się komentarze Adama Maciejewskiego, na temat ran wojennych po weekendowym XFO 51, nakazały nam włączyć poziom czuwania. Szybki telefon do organizatora Thunderstrike Fight League 5, gdzie wkrótce miał wystąpić Maja, nie pozostawiał złudzeń, że potencjalny start zależy od wyników badań. Kiedy te przyszły, było już jasne, że reprezentant Kraśnika nie wystąpi w Lublinie.

I stało się to, czego się najbardziej obawiałem. Podczas mojej ostatniej walki w Chicago, doznałem kontuzji lewego łokcia i prawego nadgarstka, co w rezultacie wyklucza mnie z walki pas federacji PLMMA, która miała odbyć się 20 czerwca w Lublinie. Przepraszam Jacka Sarnę oraz Mirka Oknińskiego, którzy zorganizowali ten pojedynek, a także wszystkich kibiców w Polsce, którzy na mnie liczyli. Bardzo chciałem zdobyć ten pas, no ale cóż… siła wyższa. Mam nadzieję, że jeszcze będę miał okazję o niego zawalczyć.

W sobotę, Maciejewski zdobył swoje dwunaste zwycięstwo, poddając Scotta Hougha kimurę. Jak widać powyżej, wygrana poniosła za sobą niemałe straty.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
KAT
KAT
6 lat temu

no właśnie to nie żadna siła

Pako
Pako
6 lat temu

Siła wyższa? heh a może brak zdrowego rozsądku,trzeba brać pod uwagę właśnie takie oto rzeczy,no trudno stało się,wracaj szybko!!!