TFL 5: Filip Wolański vs. Aleksander Rajcic w zastępstwie kontuzjowanego Adama Maciejewskiego

06 Czerwiec 2014
0
TFL 5: Filip Wolański vs. Aleksander Rajcic w zastępstwie kontuzjowanego Adama Maciejewskiego


Zgodnie z obietnicą organizatora, kontuzjowany Adam Maciejewski nie wystąpi na TFL 5 a w jego miejsce znaleziono już zastępstwo. Będzie nim para zawodników: Filip Wolański vs. Aleksander Rajcic.

Informacja od organizatora:

Niestety kontuzja Adama Maciejewskiego po gali XFO52 okazała się zbyt poważna i „Maja” nie wystąpi w Lublinie. Taki scenariusz braliśmy pod uwagę i dużo wcześniej, przygotowaliśmy niesamowite międzynarodowe zastępstwo. Zawodnik TFL, reprezentant Grapplingu Kraków Filip Wolański(5-1) zmierzy się z niezwykle utytułowanym graplerem z Serbii, Aleksandrem Rajcicem(6-1).

Urodzony w Belgradzie fighter, do tej pory skończył wszystkie pojedynki przed czasem. Pięciokrotnie przez poddanie i raz przez TKO. Jego ulubioną bronią wydają się popularne balachy. Idealnie jak na uczestnika zawodów ADCC przystało.

Reprezentujący Grappling Kraków – Filip Wolański, ma za sobą świetną passe czterech zwycięstw z rzędu. Poza jednym pojedynkiem, wygranym przez decyzję, wszystkie zakończyły się już w pierwszej rundzie. To powinno wystarczyć za rekomendację powyższego starcia.

UPDATE: Na gali TFL po raz drugi wystąpi Izabela Badurek (3-2). Więcej szczegółów już wkrótce.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments