TFL 5: „Niezależnie od wyniku, chcę po prostu wrócić do gry.” – Aleksander Rajcic przed walką wieczoru z Filipem Wolańskim (+video)

20 Czerwiec 2014
TFL 5: „Niezależnie od wyniku, chcę po prostu wrócić do gry.” – Aleksander Rajcic przed walką wieczoru z Filipem Wolańskim (+video)


Ponad 1400 kilometrów drogi, przeplatane zbijaniem wagi w samochodzie, nie mogło zakończyć się niczym dobrym. Tym samym, spora część rozmowy była przepełniona opowieścią o kulisach dwu kilowej nadwagi, by później przejść do fighterskiej oceny jego rywala – Filipa Wolańskiego. Poza tym, zahaczyliśmy o ocenę serbskiej sceny sportów walki i czasie, który spędzi w Polsce po gali TFL 5/PLMMA 36.

Komentarze

 • champ1

  psioczyłem, że idiotyczny pomysł organizacji gali w długi weekend ale teraz dzięki Waszym materiałom przetrwam jakoś ten dzień w pracy 😉 a cała historia Aleksandra niepojęta. jak mogli tak nieprofesjonalnie podejść do tematu. czy ja dobrze zrozumiałem, ze orhanizator nie znał nawet języka, nie odpowiadał na wiadmości itp? szkoda że chyba nie słuchałeś uważnie i nie pociągnąłeś tego tematu bo organizacja z dupy a potem cały gniew pada na zawodnika. a sam nie chciałbym się znaleźć w takiej nieprofesjonalnej sytuacji szczególnie w przypadku walki poza domem

 • Drwalu

  no żenada faktycznie. i kto by pomyślał, ze taki syf stoi za niezbijaniem wagi. a już fightera linczują

 • KAT

  dziwne podejście, ze nieważny wynik ważne że są walki hmmm

 • adamus

  hahah ledwo wymówiłeś to nazwisko 🙂