TFL 5: „Po każdym ważeniu, mam swój rytuał żywieniowy.” – Filip Wolański przed pojedynkiem z Aleksandrem Rajcicem (+video)

20 Czerwiec 2014
TFL 5: „Po każdym ważeniu, mam swój rytuał żywieniowy.” – Filip Wolański przed pojedynkiem z Aleksandrem Rajcicem (+video)

Foto: thunderstrike.pl

Foto: thunderstrike.pl


Gdy Filip Wolański zaprezentował nam obszerną listę pożywienia, które zdołał pomieścić po oficjalnym ważeniu TFL 5, nie pozostało nam nic innego jak poprosić go o wymienienie poszczególnych pozycji z jego szalonego jadłospisu. Zostając przy temacie robienia wagi, poruszyliśmy temat ponadprogramowych 2 kilogramów jego serbskiego rywala, a także podpytaliśmy o powrót do KSW, jego klubowego kolegi – Łukasza Chlewickiego, który tradycyjnie będzie w jego narożniku.

Komentarze

 • rudy

  Żadna moc nie wraca tylko uderzenie niezdrowego cukru wali w organizm. Bzdura totalna za 5 lat będzie po takim żarciu wyczerpany. Straszna głupota, że mu trener tego nie wybije z głowy. A co do przeciwnika to nie mam komentarza. Powinien całą jego kasę dostać a nie % za tę postawę.

 • champ1

  o kurde, gdyby chodziło o jakiegoś dzieciaka to bym się usmiał, ale jak zawodnik robi swojemu orhanizmowi takie cuda to chyba nie mierzy wysoko w karierze

 • Drwalu

  ja mam tylko jeden wniosek,im młodsze pokolenie tym mniej bystre. wiem, brzmię jak stara rura ale wnioski poparte badaniami ;D Rajcic go zje na śniadanie

 • Ona

  Drwalu, w jednym się z Tobą zgadzam – brzmisz jak stara rura. Szczęście dla Rajcica, że nie zjadł Filipa na śniadanie, bo mógłby mieć potem spore niestrawności.