TFL 5: Pojedynek Vaso Bakocevic vs. Niko Puhakka odwołany. Zawodnik z Czarnogóry zaskoczony sytuacją [UPDATE]

12 Czerwiec 2014
TFL 5: Pojedynek Vaso Bakocevic vs. Niko Puhakka odwołany. Zawodnik z Czarnogóry zaskoczony sytuacją [UPDATE]


Niestety piąta gala Thunderstrike straciła swój najmocniejszy as w rękawie. Zapowiadający sie na prawdziwego killera pojedynek Vaso Bakocevica z Niko Puhakką, został odwołany. Organizator nie podał oficjalnego powodu tejże decyzji i zapowiedział wyjaśnienie sytuacji po gali.

Nasze oficjalne stanowisko jest takie, że sytuacja nie leży po naszej stronie. Na wszelkie pytania odpowiemy po gali, a teraz skupiamy się zbliżającej się imprezie.

Tym samym, gala opiera się teraz na dwóch głównych atrakcjach:
Filip Wolański (5-1) vs. Aleksander Rajcic (6-1)
Mateusz Piskorz (8-2) vs. Konrad Płaza (2-3)
Do zobaczenia w Lublinie, już 20 czerwca.

UPDATE: Próbowaliśmy zasięgnąć informacji u źródła, czyi u zawodników. Podczas gdy wciąż czekamy na informację od Niko Puhakki, jego rywal był zaskoczony obrotem sprawy i stwierdził, że nic nie wiedział o odwołanym pojedynku w Polsce. Jak zapewnił, jeszcze wczoraj został poproszony o przesłanie video z treningu, promującego starcie.

Komentarze

 • adamus

  jak to zwykle patenty w polsce. nikt nic nie wie nikt nic nie powie niby że wyjaśnią po gali ale co kogo to będzie obchodziło po gali wiadomo ze nikt do tego nie wróci oni nie będą musieli się gimanstykowac zeby prawdę powiedzie…żenada jesnym słowem a chodzi tylko o politykę

 • KAT

  No Nikko będzie miał juz zawsze przesrane za swoja przeszłość, ale co się dziwić

 • Pako

  Na wszelkie pytania odpowiemy po Gali hahahah to widzę że organizator to jeszcze lepsze ziółko niż K&L.No naprawdę zawiodłem się na tej organizacji.

 • rudy

  Racja, ten tekst, że po gali mnie rozwalił. Chyba nie wiedzą sami jak to brzmi…