TFL 5: Rajca wypada z powodu kontuzji. Marian Ziółkowski nowym rywalem Tomasza Nebelinga

11 Czerwiec 2014
0
TFL 5: Rajca wypada z powodu kontuzji. Marian Ziółkowski nowym rywalem Tomasza Nebelinga


Oto kolejny owoc współpracy pomiędzy TFL a PLMMA, która objęła patronat nad piątą imprezą lubelskiej organizacji. Do rozpiski dołączyli Marian Ziółkowski (8-2-1-1NC), który zastąpi kontuzjowanego Daniela Rajcę, w pojedynku z Tomaszem Nebelingiem (4-1-1). Z racji krótkiego terminu do gali, walka odbędzie się w catchweight -73kg.

Oto, jak nowego rywala skomentował reprezentant Forma Gym Lublin:

Uważam, że wybór Mariana Ziółkowskiego przez organizatora to zdecydowanie wyżej zawieszona poprzeczka. Ma więcej wygranych na koncie niż ja stoczonych walk. Traktuje tą walkę jako największe dotychczasowe wyzwanie w mojej karierze.

Bardziej doświadczony Ziółkowski, powinien zadowolić fanów organizacji, pomimo że rewanż z Rajcą zapowiadał się na realnego „killera” tych zawodów. Sytuację kwituje organizator, Jacek Sarna:

Nasza karta nabiera rumieńców, a to jeszcze nie koniec dobrych wiadomości. To będzie fajne doświadczenie i dla nas coś nowego. Thunderstrike Fight League organizuje te zawody przy współpracy PLMMA, a w klatce zobaczymy reprezentantów PLMMA i TFL. Mam nadzieje, że nie będzie kontrowersji w tej walce bo nikt ich nie uwzględni…(śmiech).

Bilety cały czas dostępne w Lublinie, na hali MOSiR, przy Alejach Zygmuntowskich 4 oraz w K-1 Training Center i Forma Gym Lublin.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments