UFC 174: Andrei Arlovski zaliczył udany powrót do UFC

autor:
15 Czerwiec 2014
2
UFC 174: Andrei Arlovski zaliczył udany powrót do UFC

Foto: ufc.com

Foto: ufc.com

Andrei Arlovski (22-10) pokonał przez niejednogłośną decyzję Brendana Schauba (10-4) i udanie powrócił do UFC. Co ciekawe, Białorusin to były mistrz tej organizacji, a ostatni występ w oktagonie UFC zanotował sześć lat temu.

Cały pojedynek, to przede wszystkim seria ciosów, które nie do końca trafiały do zamierzonego wcześniej celu. W początkowym etapie zawodnicy, bombardowali się wzajemnie uderzeniami, ale tak na prawdę, nie siały one spustoszenia dla przeciwnika. W drugiej rundzie, były mistrz UFC, Arlovski celnie uderzał i okopywał nogi swojego oponenta, uzyskując optyczną przewagę. Schaub ciągle dążył do obalenia, co udało się pod koniec drugiej rundy. Schaub, nabijał celne punkciki pracą w parterze.

Mówiąc szczerze pojedynek nie zachwycił, gdyż więcej było tzw. „brudnej gry”, pracy w klinczu, aniżeli pracy z pełną mocą. Decyzja dla Arlovskiego? Ciężko nie mieć obiekcji. Jakie jest wasze zdanie?

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
csasas
csasas
6 lat temu

O ile dwie pierwsze rundy można było wypunktować na remis, o tyle ostatnia runda na pewno dla Schauba. Również lubię Arlovskiego, ale ten werdykt jest śmieszny.

Eksporter Zla
Eksporter Zla
6 lat temu

fascynacja tą walką mało mnie nie uśpiła (a szkoda, lubię Orłowskiego). Rozbudził mnie dopiero werdykt, bo cholera może nie jestem sędzią, ale ja bym dał wygraną Brendonowi…