UFC FN Dublin: Diego Brandao opuszcza klub Grega Jacksona przed walką z Conorem McGregorem

autor:
17 Czerwiec 2014
1
UFC FN Dublin: Diego Brandao opuszcza klub Grega Jacksona przed walką z Conorem McGregorem

Foto: ufc.com

Foto: ufc.com


Diego Brandao (18-9) zdecydował się na zmianę klubu przed pojedynkiem na UFC FN 46, gdzie zmierzy się z Conorem McGregorem (14-2). Brazylijczyk zrezygnował z usług Grega Jacksona i do pojedynku w walce wieczoru gali w Dublinie będzie przygotowywał się pod okiem Pete’a Spratta i Rodrigo Pinheiro w San Antonio.

Brandao stoczył ostatnią walkę pod koniec ubiegłego roku. Na UFC 168 już pierwszej rundzie, został znokautowany przez Dustina Poriera. Po niezbyt udanej walce, w UFC miał pojawić się dwukrotnie, ale za każdym razem, doznawał na tyle poważnych kontuzji, które eliminowały go z występów. Nieszczęście Cole’a Millera, okazało się szczęściem dla Brazylijczyka, który już 19 lipca zawalczy w walce wieczoru na gali w Dublinie.

Zwycięzca 14-go sezonu „The Ultimate Fightera”, ustosunkował się do zaistniałej sytuacji. Powodem odejścia z klubu Jacksona, nie są jakiekolwiek kłótnie, tylko fakt iż sportowiec mieszkający na co dzień w San Antonio chce być bliżej rodziny, co może tylko pomóc w przygotowaniach w najważniejszej batalii w dotychczasowej karierze.

Greg Jackson powiedział, że wierzy we mnie i nie zamyka przede mną drzwi, w razie gdybym chciał wrócić do Winkeljohn. Mam teraz inne plany, co do mojej kariery. Nie chcę o tym mówić. Chcę przeprowadzić obóz przygotowawczy w San Antonio. Greg wie, dlaczego chcę to zrobić. W pełni mnie zrozumiał i życzył mi powodzenia. Do kolejnej walki będę się przygotowywał w klubie Grega, natomiast teraz chcę się przygotowywać w San Antonio.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
KAT
KAT
6 lat temu

no jezu odejście z klubu to nie musi być za każdym razem po aferze