Antonio „Bigfoot” Silva przejdzie operację po walce z Joshem Barnettem?

autor:
02 Lipiec 2014
Antonio „Bigfoot” Silva przejdzie operację po walce z Joshem Barnettem?

Foto: ufc.com

Foto: ufc.com


Zawodnik UFC, Antonio „Bigfoot” Silva (18-5-1 NC) będzie musiał poddać się operacji w celu usunięcia guza przysadki mózgowej. Reprezentujący barwy American Top Team Brazylijczyk stwierdził, że jego stan zdrowia pozwala na stoczenie jednej walki i dopiero po niej podejmie się planowanemu zabiegowi.

Ciekawi fakt jak na takową informację zareaguje sama organizacja i Komisja Stanowa, która wydaje pozwolenia dla zawodników walczących w zawodowym MMA. Silva stoczył ostatnią walkę w grudniu 2013 roku, kiedy to zremisował w starciu z Markiem Huntem na gali w Brisbane. Po przeprowadzeniu badań antydopingowych w organizmie „Bigfoota” wykryto podwyższony poziom testosteronu. Zawodnik został zdyskwalifikowany na 9 miesięcy, a wynik pojedynku został zmieniony na NC (no contest). Co więcej, Brazylijczyk został pozbawiony wcześniej przyznanej nagrody za „Walkę wieczoru”.

Ostatnimi czasy, Brazylijczyk wdał się w utarczkę słowną z byłym mistrzem UFC, Joshem Barnettem. Nie wiadomo, czy do pojedynku dojdzie, ale z pewnością byłaby to niezwykle ciekawe walka, gdyż obaj zawodnicy mówiąc delikatnie nie pałają do siebie sympatią.

Nienawidzę Cię, weź walkę jak mężczyzna. Josh przyznaj się, że po prostu boisz się walki ze mną i to jest główny powód.”

Komentarze

 • MaciusMMA

  Nie oszukujmy się, podwyższony testosteron ma co drugi zawodnik UFC, który już liczy sie w tej organizacji.

 • Pako

  Czyli jednak miał cały czas problemy z hormonami.Oj wydaje mi się że Komisja się nie zgodzi na walkę.

 • rudy

  A to niech go wypierniczą. Jak Sonnena. A co.

 • Cain

  no komisja to chyba nie da zgody haha

 • RZDZ

  hah cały bigfoot zaraz zrobię sobię tą operacje mózgu tylko jeszcze jedna walka