Chojnoska, Mora, Bratkowicz, Maruszak i Kreft na sierpniowym Fight Exclusive Night 4: Summer Edition

14 Lipiec 2014
0
Chojnoska, Mora, Bratkowicz, Maruszak i Kreft na sierpniowym Fight Exclusive Night 4: Summer Edition


Komfort życia codziennego to jedno, ale prawdziwym wyzwaniem jest wyjść ze strefy komfortu, co wkrótce uczynią organizatorzy gali Fight Exclusive Night. Czwarty event, określany mianem „Letniej edycji”, będzie pierwszym poza granicami Wrocławia, gdzie odbyły się dotychczasowe trzy imprezy. Ryzykowne? Niekoniecznie, bowiem jeden ze współorganizatorów – Paweł Jóźwiak, już przy okazji poprzedniej gali zdradził nam, że tak naprawdę są to jego rodzinne strony.

Poniżej, oficjalna notka prasowa, która zdradza nieco szczegółów odnośnie tego czego powinniśmy się spodziewać po rozpisce w Sopocie:

W sobotę, 16-go sierpnia odbędzie się kolejna edycja gali Fight Exclusive Night. Tym razem po niesamowitym sukcesie gali we Wrocławiu, FEN 4 „Summer Edition”, odbędzie się w letniej stolicy Polski, czyli w Sopocie. Areną zmagań będzie Hala 100-lecia Sopotu im. Haffnera przy ulicy ul. Goyki 7. Rozgrywają na niej swoje mecze koszykarze Prokomu Trefla Sopot, a w okolicy znajdują się inne obiekty sportowe: Korty Tenisowe i Basen Miejski. Położenie i łatwość dojazdu będą ogromnym atutem imprezy, bowiem niedaleko przy hali znajduje przystanek SKM i przystanki autobusowe z których odjeżdżają autobusy z Gdańska i Gdyni. Na pewno nie jest to jedyny atut tego wydarzenia. Najważniejszym będą występy zawodników i zaplanowane walki w formule MMA i K-1 Rules. W poprzednich trzech edycjach organizacja FEN potrafiła z nieznanych medialnie zawodników wykreować gwiazdy jakie już cieszą się uznaniem i kibice Sztuk Walki chcą oglądać ich pojedynki.

Już dziś możemy zapowiedzieć udział Marty Chojnoskiej z Fight Club Shi-Kon Łódź – mistrzyni świata w Kickboxingu i byłej zawodniczki KSW, która walczyła na FEN 2 we Wrocławiu. Marta wystąpi w jedynym kobiecym starciu na zasadach K-1. Kolejnym odkryciem organizacji jest monstrualny Dawid Mora. Ważący 120 kg wegetarianin, błysnął wolą walki na czerwcowym evencie pokonując w debiucie szwedzko-chorwackiego olbrzyma, Leo Kostica. Ze względu na świetny występ na tej samej gali kolejną propozycję otrzymał Maksymilian Bratkowicz. Uwielbiany przez kibiców WKS Śląsk, Maks –
tym razem ma szansę walczyć na zaprzyjaźnionym terenie Trójmiasta z rywalem, którego ogłoszenie nastąpi szybko. Oczywiście solą gali będą występy najlepszych miejscowych zawodników. Organizacja już dostrzegła potencjał zawodników MMA – Jacka Krefta z Mad Dogs Gdynia czy Roberta Maruszaka z Corpusu Gdańsk. Do roli gwiazdy przymierzany jest najlepszy polski kickboxer kategorii półśredniej Jarosław Daschke z Championa Gdańsk. Szansę otrzyma też Michał Wlazło a więc widzów czekają emocje, emocje, emocje…

Nie zabraknie, tak jak i poprzednio, znamienitych gości honorowych. We Wrocławiu galę odwiedziła najlepsza na świecie zawodniczka MMA, Cristiane „Cyborg” Justino, i tym razem tak znakomici goście będą oglądać niesamowite zmagania. Ich nazwiska odkryjemy już wkrótce. Wydarzenie można będzie oglądać, tak jak i poprzednie, na antenie naszego partnera strategicznego stacji Fight Box na żywo a na antenie stacji Polsat Sport w retransmisjach.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments