FEN 4: Tymoteusz Świątek vs. Pavel Svoboda na gali w Sopocie

29 Lipiec 2014
0
FEN 4: Tymoteusz Świątek vs. Pavel Svoboda na gali w Sopocie


Federacja Fight Exclusive Night nabiera tempa przy okazji letniej edycji w Sopocie, co rusz ogłaszając kolejne zestawienia fighterów. Tym razem padło na sprawdzoną markę, bowiem włodarze postawili na Tymoteusza Świątka (14-2), zestawiając go ze znanym w kraju, Pavlem Svobodą (11-3).

Zaledwie 20-letni „Omen” jest już na dobre związany z organizacją, decydując się na trzeci występ dla organizacji. W czerwcowym pojedynku, w pięknym stylu znokautował utalentowanego Martina Foudę, zapewniając mu pierwsze KO w karierze MMA. Oto, co powiedział o swoim kolejnym zdaniu:

Pavel Svoboda to sympatyczny facet, ale będę musiał go znokautować lub poddać. Moja kariera rozwija się i muszę ją budować na zwycięstwach nad takimi gośćmi. Będę dla niego gościnny, ale dopiero po walce, którą wygram.

Jego rywal z Czech udowodnił, że nie obce są mu wyzwania na ostatnią chwilę. Przyjmując trudne zadanie na 24H przed walką, przyjechał do Polski jako zastępstwo dla kontuzjowanego rywala Anzora Azhieva na KSW 22. Decyzja ta co prawda okazała się wówczas fatalna w skutkach, ale sprawiła, że pozostał zauważony jako solidny partner, na którym można polegać. Od czasu debiutu w Polsce, wygrał cztery kolejne pojedynki.

Gala Fight Exclusive Night 4, odbędzie już 16-go sierpnia w Sopocie. Cały czas dostępne są bilety, które można kupić TUTAJ. Pojedynek zakontraktowano na 61 kg.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments