Fight Nights 16: Konstantin Erokhin nokautuje Michała Andryszaka w 32 sekundzie pierwszej rundy

11 Lipiec 2014
7
Fight Nights 16: Konstantin Erokhin nokautuje Michała Andryszaka w 32 sekundzie pierwszej rundy


Pechowe wiadomości docierają do nas z Moskwy, gdzie przed chwilą swój siedemnasty zawodowy pojedynek stoczył i niefortunnie przegrał Michał Andryszak (12-4-1NC). Jego rywalem był potężnie zbudowany Konstantin Erokhin (7-1), lżejszy co prawda o dziewięć kilogramów, ale wyraźnie szybszy w trakcie walki.

Reprezentant Bydgoszczy rozpoczął walkę pewnie, bo od celnego kopnięcia na korpus Rosjanina, ten z kolei odpowiedział szybką kombinacją rękami. „Longer” wyzwanie przyjął i rozpoczął akcję od prawego prostego. Zrobił to jednak wbrew zasadzie „nie wpadaj z ciosem”, co było widać później na powtórce w zwolnionym tempie.

Lekcję tą Andryszak zapamięta jednak na długo, bowiem świetny balans ciałem i błyskawiczny sierp po rotacji, były wręcz podręcznikową akcją Rosjanina. Nogi trafionego Michała ugięły się pod nim niemal natychmiast po otrzymaniu ciosu i tylko dzięki bezwładności ciała, uniknął zmierzającego do celu lewego sierpowego. Polak był już jednak ogłuszony na tyle mocno, że nie był w stanie bronić się przed gradem uderzeń z góry. Po kilku celnych ciosach, bydgoszczanin przekręcił się na bok i sędzia nie miał wyjścia, jak przerwać pojedynek w 32 sekundzie starcia. Życzymy zdrowia.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
7 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
kamerling
kamerling
6 lat temu

Jak nie chce dać teraz to i tak się go reporterzy o to zapytają, jak będą robić wywiady przed KSW 28. 😉

W walce z Komarem ma nikłe szanse. I nie piszę tego [przez pryzmat ostatniej walki. 

rudy
rudy
6 lat temu

To byłą Rosyjska masakra. Wywiadu pewnie nie chce dać?

Drwalu
Drwalu
6 lat temu

tym bardziej ciekawszy pojedynek zapowiada się na KSW, ze stójkowym przeciwnikiem  🙂

Typer
Typer
6 lat temu

kurcze szykowałem się do solidnego oglądania a to się skończyło jak wyjmowałem pizze z kartonu. dosłownie skok w bok po jeden kawałek i już po walce. szkoda szkoda wielka. w mma nie ma przypadków i szczęścia, Erokhin wypracował sobie taką technikę, nie powiem ładnie mu to wychodzi i nie pierwszy raz

Pako
Pako
6 lat temu

Erokhin to też nie byle barman.Wiedziałem że będzie ciężko lecz nie spodziewałem się że Longer zostanie znokautowany i to tak szybko! No nic musi wyciągnąć wnioski i trenować dalej.

MaciusMMA
MaciusMMA
6 lat temu

Faktycznie trochę za bardzo podbudował się wygraną nad Stingiem. Rosja zweryfikowała. Dużo pracy przed nim, młody jeszcze jest.

daroUK
daroUK
6 lat temu

Niestety kolejny zawodnik KSW dostaje baty na wyjezdzie.
Wielka szkoda Andryszaka no ale moze wyciagnie wnioski z przegranej i mam nadzieje wroci mocniejszy