FighTime.pl partnerem portalu MMAnews

17 lipiec 2014
5
FighTime.pl partnerem portalu MMAnews


Nie tracąc czasu pomiędzy kolejnymi sezonami galowymi, nawiązaliśmy współpracę z portalem FighTime.pl, specjalizującym się w transmisjach multimedialnych na żywo. Jednym z ostatnich świadectw ich pracy, była transmisja debiutanckiej Areny MMA 1 i w niedalekiej przyszłości, powinniśmy spodziewać się jeszcze więcej owoców współpracy.

Środowisko FighTime.pl wywodziło się do tej pory z judo i kick boxingu, jednak od niedawna rozszerzyli swoje usługi o MMA. Oto krótka charakterystyka tego, czym na co dzień zajmuje się nasz nowy partner:

To zespół ludzi z pasją, którzy postanowili wspólnie stworzyć miejsce, gdzie każdy miłośnik sportów walki znajdzie najciekawsze informacje na temat swoich ulubionych dyscyplin i obejrzy materiały video w jakości telewizyjnej. Nie ograniczają się do jednej sztuki walki, chcą łączyć wszystkich, dla których sport to sposób na życie i aktywne spędzanie wolnego czasu.Wywodzą się z różnych środowisk sportowych i znają sztuki walki od podstaw. Właśnie tymi emocjami chcą dzielić się z odbiorcami i fanami. Chcemy pokazać współczesnemu widzowi, żądającemu multimedialnego przekazu w czasie rzeczywistym dostępnym na ekranie monitora, tabletu i komórki, jak pasjonujące mogą być odpowiednio pokazane starcia najlepszych zawodników świata.

Podziel się ze znajomymi

Waszym zdaniem

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
5 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
EL doopa
EL doopa
8 lat temu

fajnie

Cain
Cain
8 lat temu

na fejsie jakiś idiota zapytał czy w związku z tą "fuzją" będą gale na żywo z UFC transmitowane :D:D:D:D:D:D:D:D:D

Typer
Typer
8 lat temu

świetnie, świetnie, świetnie! good joob, dobrze że się panowie dogadali i będzie profi dla użytkownika!

boohmacher
boohmacher
8 lat temu

Bardzo dobra wiadomosc.

MaciusMMA
MaciusMMA
8 lat temu

Super, że tak portal sie rozwija. Oby tylko więcej ludzi komentowało news’y 🙂

5
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x