James Te Huna przejdzie operację. Powrót za 10 miesięcy (+video)

autor:
15 lipiec 2014
0
James Te Huna przejdzie operację. Powrót za 10 miesięcy (+video)

Foto: ufc.com

Foto: ufc.com


James Te Huna przejdzie zabieg ramienia i będzie pauzował przez około 10 miesięcy. Nowozelandczyk nabawił się kontuzji podczas przygotowań do walki wieczoru na gali w Auckland. Niestety oprócz kontuzji, doznał druzgocącej porażki z Natem Marqardtem na dodatek przed własną publicznością, co boli najbardziej.

Mam operację we wtorek. Mój powrót do treningów planowany jest za około pół roku. Do klatki będę mógł wejść nie wcześniej niż po 10 miesięcznej absencji. To dla mnie frustrujące, ale byłem już wcześniej w takiej sytuacji. Co zrobić?

Kontuzja ramienia była tylko jedną z wielu, której Nowozelandczyk nabawił się w czasie przygotowań do wspomnianej walki. W międzyczasie, borykał się z urazami biodra, kostki, ręki i nie mógł zaprezentować pełni swoich możliwości.

James Te Huna nie ma ostatnio dobrej passy. Po porażkach przed czasem z Mauricio „Shogunem” Ruą oraz Gloverem Teixeirą zdecydował się na zbicie kilku kilogramów i przejście do wagi średniej. Niestety zmiana kategorii wagowej nie wyszła mu na dobre, gdyż przegrał trzecią walką z rzędu, tym razem z byłym mistrzem Strikeforce, Nate’m Marquardtem.

Miejmy nadzieję, że Te Huna wróci silniejszy i po raz kolejny zaprezentuje się w UFC. Każda walka Te Huny jest okraszona ciekawym wyjściem do oktagonu.

Podziel się ze znajomymi

Waszym zdaniem

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x