Kamil Selwa vs. Emil Hartsner w walce wieczoru na szwedzkim Trophy MMA 4

27 Lipiec 2014
0
Kamil Selwa vs. Emil Hartsner w walce wieczoru na szwedzkim Trophy MMA 4


Kolejni Polacy wyruszają na podbój szwedzkiej ziemi, a konkretnie organizacji Trophy MMA. Tym razem barw czerwono białych bronił będzie Kamil Selwa (5-3) ze Spartakusa Rzeszów. Jego rywalem będzie utalentowany Emil Hartsners (5-1). Obaj zawodnicy będą główną atrakcją wieczoru, a gala odbędzie się 30 sierpnia w Malmo.

Reprezentant Rzeszowa już dwukrotnie walczył w tym roku, ostatnio wygrywając przez duszenie w rodzinnym mieście z Białorusinem – Alexeyem Vasilevskim (2-2). Dla polskiego fightera, będzie to już drugi występ poza granicami kraju:

Zawsze chciałem udać się do Szwecji. To wspaniały kraj, ze wspaniałymi ludźmi, pełnymi ducha walki i wspaniałych tradycji w sportach walki. To właśnie dlatego rozważyłem tę podróż, jako mój następny etap, milowy krok, cel, lub góra na którą chcę się wspiąć. Mój przeciwnik jest utalentowany i ma ciekawe umiejętności – prawdziwy wojownik. Cieszę się, że mam przed sobą wyzwanie tego rodzaju. To zaszczyt dla mnie oraz dla mojego teamu. Jestem gotowy podnieść swój potencjał, podobnie jak mój przeciwnik i to jest właśnie to, co ekscytuje mnie najbardziej w tym pojedynku.

Szwedzki oponent to utalentowany grappler z czterema poddaniami na koncie. Pojedynek dla niego szczególny, ponieważ prawdopodobnie jest to jego ostatni występ w rodzinnym kraju, ponieważ wkrótce Hartsner zamierza wyruszyć za ocean, na podbój amerykańskiej ziemi. Swego czasu brał udział w eliminacjach do 18 Ultimate Fightera, przegrywając wtedy przez decyzję. Prawdopodobny scenariusz przewiduje kolejnych Polaków, którzy wystąpią na Trophy MMA 4.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments