Krzysztof Klaczek w walce wieczoru wrześniowej KOMMA w Koninie

21 Lipiec 2014
2
Krzysztof Klaczek w walce wieczoru wrześniowej KOMMA w Koninie


Druga połowa roku zapowiada się na jeszcze bardziej intensywną, aniżeli pierwsza. Będzie to wzmożony okres walki o wolny weekend dla promotorów MMA, a tych pozostaje coraz mniej, bo wg naszego kalendarza szykuje się dwadzieścia jeden eventów, a docelowo będzie jeszcze więcej. Jednym z nich jest nowy twór KOMMA, który zadebiutuje we wrześniu w Koninie.

W tym wypadku nie może zabraknąć miejscowych akcentów i tu, jednym z najbardziej trafionych wyborów będzie Krzysztof Klaczek (7-2), który niedawno podkreślił swoją pozycję w rankingu polskich piórkowych, nokautując Alesa Jeziska w walce wieczoru dziewiątej Fighters Areny. Tuż po powrocie opublikujemy obszerny wywiad z Krzysztofem, który nakręciliśmy przy okazji pobytu na obozie treningowym Ankosu w Cetniewie, w którym opowiada o wrześniowej KOMMA.

Jak zapowiedział nam organizator, widzowie zgromadzeni na Hali Widowiskowo-Sportowej Rondo, zobaczą w sumie osiem zawodowych walk:

Postawiliśmy sobie za cel dostarczenie widzom dużej dawki sportowych emocji i nie rzucamy słów na wiatr. Promując agresywny i zdecydowany styl walki nagradzamy każdego zawodnika, który zwycięży przed upływem regulaminowego czasu. O dynamikę i widowiskowość pojedynków, zadbają przedstawiciele niższych kategorii wagowych – żadna walka nie będzie w limicie wyższym niż 84 kilogramy.

Więcej informacji na oficjalnej stronie www.komma.pl.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Typer
Typer
6 lat temu

to będzie znowu coś pod PLMMA czy niezależne PS link wam nie działa

Slowo
Slowo
6 lat temu

Zapowiada się obiecująco, chociaż konkurencja ogromna…