Leszek Krakowski vs. Antanas Jazbutis na Pitbull Fighting Championship

31 Lipiec 2014
Leszek Krakowski vs. Antanas Jazbutis na Pitbull Fighting Championship


Polsko brytyjski twór PFC, niedawno ogłosił kolejny pojedynek z udziałem naszego rodaka. Tym razem padło na niepokonanego Leszka Krakowskiego (5-0), który zmierzy się z doświadczonym Antanasem Jazbutisem (18-20).

O reprezentancie naszego kraju nie wiemy zbyt wiele, poza faktem, że jego konto na Sherdogu jest nieuaktualnione o jeden pojedynek. Sądząc po rekordzie i miejscach w których walczy, jest jednym z wielu, którzy w poszukiwaniu lepszego jutra, udali się na Wyspy. Większość z dotychczasowych rywali zakończył przed czasem.

Jego sytuacja życiowa prawdopodobnie nie różni się wiele od jego litewskiego rywala, jednak Jazbutis ma po swojej stronie ogromne doświadczenie prawie czterdziestu zawodowych pojedynków. Nawet przy ujemnym bilansie, wciąć stanowi realne zagrożenie, zwłaszcza iż ostatnio ma za sobą zwycięstwo. Na co dzień jest instruktorem MMA i BJJ w Wielkiej Brytanii. Gala Pitbull Fighting Championships już 30 sierpnia.

Komentarze

 • lukas8912

  Profil Antanasa na sherdogu rowniez jest nieuaktualniony.Oficjalny rekord to 19-20.

 • powerlift23

  🙂

 • powerlift23

  Dobre sobie, Krakowski wzial ta walke ???
  Nie wierze, na bank sie wycofa krotko przed udajac kontuzje lub cos innego. Rywal do przejscia ale Krakowski sie obsra, daje glowe 🙂

 • mmauk

  KRAKOWSKI WYGRA DA RADE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • Pako

  @powerlift23- a znasz Leszka osobiście i wiesz jaki jest że piszesz takie głupoty? Bo ja akurat znam go i wiem że podejmie się tej walki jak i każdej innej. A więc takie głupie komentarze lepiej wypisuj na innych portalach a nie tu.Trzymam za Leszka kciuki!!

 • powerlift23

  rekord 5-0 w walkach z lamusami w klatce wielkosci kibla w pkp dla jednej malo znaczacej organizacji, sztucznie nabity rekord, tyle. Zesra sie i nie wyjdzie !

 • BelluciMMa

  Zapowiada sie bardzo dobra walka, rywal jest bardziej doswiadczony ale zdazalo mu sie juz przegrywac z zawodnikami majacymi na koncie tylko 2-3 walki, za to Leszek jest bardzo przekrojowym zawodnikiem i walczacym madrze, zawsze ma duzo kibicow ze soba a to na pewno tez pomaga. WAR LESZEK !!!!!!!!

 • Pako

  @powerlift- to ty się nie zesraj i wyjdź do Leszka i mu to powiedz prosto w oczy.Bo wiesz tu na portalach internetowych to każdy może być nieśmiertelny.

 • mmauk

  PEWNIE TO PISZCZEK PISZE BO PRZECIEZ KTO BY INNY BYŁ TAK GŁUPI ;;;;;;;;;Oświadczamy, że niejaki Michał Piszczek nazywany przez siebie samego „Tygrys” nie będzie nigdy uczestnikiem żadnej z gal organizowanych przez PFC. Zależy nam na widowisku sportowym. I pod tym kątem są dobierani zawodnicy. Poziom umiejętności Michała Piszczka nie nadaje się nawet do startu w karcie SEMI PRO naszej organizacji. On oraz jemu podobni pseudo zawodnicy MMA nigdy nie trafią do PFC

 • gumbas78

  Leszek jest przygotowany na wojne w ringu!Ostro trenuje do walki z Litwinem!Sila fizyczna I umiejetnosci MMA.Leszek to prawdziwy wojownik i gotowy jest na bitwe z Litwinem!

 • kerimm85

  jak Polak to do KSW

 • BelluciMMa

  Podobno to jest polska organizacja ktora bedzie zestawiac walki polakow w UK, dlatego Krakowski, Somerfeld i Parobiec. Ktos wie cos wiecej ??
  WAAAAR Leszek !!!