„Mamy nadzieję, że do rewanżu dojdzie niebawem.” – Maciej Kawulski zapowiada Strus vs. Azaitar 2 (+video)

11 Lipiec 2014
„Mamy nadzieję, że do rewanżu dojdzie niebawem.” – Maciej Kawulski zapowiada Strus vs. Azaitar 2 (+video)


Sporo emocji, wysoka stawka, faule i związane z tym kontrowersje, czyli wszystko to co uwielbiają włodarze KSW, aby zbudować historię pojedynku. Tak wygląda póki co sytuacja z pierwszym pojedynkiem Piotra Strusa z Abu Azaitarem, zakończonym remisem.

Choć duet K&L przebywa obecnie na wakacjach, udało nam się dosięgnąć Macieja Kawulskiego, który odpoczywa poza granicami kraju i zapytać czy i w ogóle, będą chcieli rozwiązać niedokończony interes pomiędzy fighterami:

Tak, będziemy chcieli doprowadzić do tego rewanżu. Obecnie odpoczywam i staram się nie myśleć zbyt wiele o MMA, ale Strus vs. Azaitar 2 odbędzie się na pewno na gali KSW i mamy nadzieję, że będzie to już niebawem.

Poniżej kilka video powodów, które pokażą niezaspokojone emocje z pierwszego starcia.

Komentarze

 • Typer

  wow świwtne archwialne materiały, ale ja się pytam czemu my to widzimy dopiero teraz!? teraz wiemy, że trzeba was pilnować i ścigać żebyście szybciej i częściej odgrzebywali te swoje tajne archiwa 🙂

 • rudy

  Fajna atmosfera w szatni po walce. Widać, że co by nie było oni fajną ekipę tworzą między sobą. Kończysz walkę, emocję trzymają a masz ziomali obok w 100% stojących za tobą.

 • Cain

  a gdzie to Maciej sie wakacjuje? może niby wakacje w Angli i szukanie nowego pola do KSW? 😉 hehhe no ale spoko materiał. w ogóle za mało takich dajecie (nie żebym narzekał) ale wywiady są takie oficjalne i zawsze poprawne (no poza Mirkowymi) hahah a tu samo życie! Brawo

 • Magda S.

  Zabrzmi to słabo, ale tłumaczenie początku bym chciała. Jestem ciekawa co tam sobie omawiają 😉

 • KAT

  jak by sprzedawali bilety do szatni to by więcej siana zgarnieli niż za vipy pod klatką

 • MaciusMMA

  Niestety ta walka popsuła mi KSW 27, była to słaba walka (liczyłem, że Piotrka poniosą emocje i będzie wchodził w wymiany z Abu, ale niestety :))

 • Pako

  Video świetne i dlaczego tak późno Smile No mam nadzieję że Piotrek się rozkręci bo na jego pojedynki patrzeć się nie chce.