Metamoris potwierdza udział Chaela Sonnena

03 Lipiec 2014
1
Metamoris potwierdza udział Chaela Sonnena


Od czasów afery dopingowej z udziałem Chaela Sonnena, jednym z ważniejszych pytań było, czy Amerykanin podtrzymuje udział w grapplingowej imprezie Metamoris, które wkrótce zorganizuje czwartą edycję. Oto oświadczenie organizatorów:

Nie usuwamy Chaela Sonnena z rozpiski Metamoris 4, przewidzianej na 9 sierpnia.

Dlaczego? Ponieważ nie przeprowadzamy obecnie testów na substancje dopingujące i nie jesteśmy organizacją MMA. Metamoris to organizacja grapplingowa z innymi zasadami i posiadająca własne, unikalne regulacje.

Martwi nas problem dopingu jako zjawiska w sporcie, ale mamy przed sobą jeszcze sporo pracy, zanim będziemy w stanie określić swoje stanowisko w tej sprawie. W związku z niestabilnością i kontrowersjami, które związane są z regulacjami na temat dopingu, dajemy sobie czas na wypracowanie możliwie najlepszego podejścia do tej kwestii i dopasowania jej do naszej organizacji.

Na koniec, dla ludzi którzy rozumieją z czym przyjdzie się zmierzyć Chaelowi podczas Metamoris 4, jego decyzja o zażywaniu czegokolwiek nie będzie tutaj grała żadnej istotnej roli w uzyskaniu jakiejkolwiek przewagi. Chael jest światowej klasy zapaśnikiem i zawodnikiem MMA, a jego udział jest ekscytujący dla naszych fanów, którzy będą mogli zobaczyć coś czego normalnie nie zobaczą.

– Ralek Gracie

Założyciel Metamoris.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
kamerling Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
kamerling
Gość
kamerling
Offline

Lubię Chaela, ale chyba większość ludzi przyzna, że Galvao go poskręca…