Paul Daley i Melvin Manhoef podpisali kontrakt z Bellatorem

autor:
21 Lipiec 2014
Paul Daley i Melvin Manhoef podpisali kontrakt z Bellatorem

daley

Od czasu rozpoczęcia prezydentury w Bellatorze przez Scotta Cokera zostało wprowadzonych wiele zmian. Najpierw przyszły zwolnienia i pozbycie się najsłabszych jednostek, teraz natomiast druga, co do wielkości organizacja przechodzi do ofensywy. W dniu dzisiejszym kontrakty z organizacją podpisali Paul “Semtex” Daley (34-13) i Melvin “No Mercy” Manhoef (28-11).
Paul Daley wraca po dwóch latach do Bellatora. W międzyczasie mówiło się o angażu Brytyjczyka do UFC. Temat powrotu do organizacji ucichł po tym jak Dana White powiedział, że co prawda „Semtex” osiąga ostatnio świetne wyniki, ale jego występek podczas jednego z występów w UFC okazał się na tyle haniebny, że otrzymał tzw. „wilczy bilet” i najprawdopodobniej nie zawalczy w największej organizacji MMA*. Paul będzie z pewnością wzmocnieniem dla wagi półśredniej, która została osierocona po odejściu Bena Askrena do ONE FC.

Daley ostatni występ zanotował podczas gali BAMMA 14, gdzie w 2 rundzie znokautował Romario Manuela da Silvę, rehabilitując się za wcześniejszą porażkę z Aleksandrem Yakovlevem. Co ciekawe zawodnik z Nottingham we wrześniu ma stoczyć kolejny pojedynek dla BAMMA, a przeciwnikiem ma być Igor Fernandes (18-6).

Melvin Manhoef jest jednym z najbardziej doświadczonych zawodników rywalizujących w zawodowym MMA. Oprócz starów w Mieszanych Sztukach walki w przeszłości walczył w legendarnej organizacji K-1. Kierownictwo upatruje w nim kogoś, kto swoim niezwykle widowiskowym zafunduje fajerwerki poprzez swoje w oktagonie Bellatora. Holender udowodnił ostatnim starciem z Evangelistą Santosem, że wciąż jest w stanie nokautować przeciwników. Na odprawienie Brazylijczyka potrzebował niespełna 46 sekund, ale starcie rewanżowe niczym nie przypominało batalii sprzed lat.

*Daley uderzył Josha Koschecka po gongu, za co został pozbawiony kontraktu z UFC.

Komentarze

 • MaciusMMA

  Jak to jest, kontrakt Bellatora zezwala na walki w KSW ?
  Paul dobrze, że znowu zawita do Bellatora, chociaż chciałbym go zobaczyć w starciu z Borysem.

 • Mr. Strong

  Nie ma szans na walkę Paul’a z Borysem, Manhoef jest w ogóle jeszcze na kontrakcie z KSW?

 • KAT

  co za dziwne decyzje, jestem na nie. Bellator powinien gonić idee UFC a nie KSW 😀

 • Typer

  nowe rządy nowe prawo …

 • Slowo

  Widać, że jest potrzeba wyniku teraz, ściągają każdego kto ma chociaż minimalną rozpoznawalność. To by było na tyle jeśli chodzi o starcie Borys vs Daley i np. Materla vs Manhoef