Pitbull Fighting Championship: Szymon Bajor vs. Oli Thompson w walce wieczoru

autor:
27 Lipiec 2014
1
Pitbull Fighting Championship:  Szymon Bajor vs. Oli Thompson w walce wieczoru

foto: facebook.com/Szymon-Bajor

foto: facebook.com/Szymon-Bajor


Oli Thompson (12-7), który w przeszłości zaliczył krótki epizod w UFC i KSW zmierzy się z byłym mistrzem PLMMA, Szymonem Bajorem (13-5). Pojedynek będzie walką wieczoru na premierowej gali Pitbull Fighting Championship, a do starcia w wadze ciężkiej dojdzie 30 sierpnia w angielskim Blackpool.

Obaj zawodnicy nie mają ostatnio dobrej passy, gdyż w ich bilansach widnieją dwie porażki z rzędu. Anglik mieisąc przed galą KSW 27, zawalczył na gali rodzimej organizacji BAMMA. Niestety 34-letni zawodnik został poddany przez Gzima Selmaima. Miesiąc później uległ Mariuszowi Pudzianowskiemu przez jednogłośną decyzję. Wcześniej Panowie rywalizowali również w zawodach Strongmanów, ale wtedy również zdecydowanie górował Pudzianowski, który był jednym z najbardziej utytułowanych zawodników w tym sporcie.

Reprezentant Spartakusa Rzeszów z pewnością zrobi wszystko, aby nie przegrać trzeciej walki z rzędu. Po zdobyciu pasa mistrzowskiego PLMMA i pokonaniu Francuza Chabana Ka wydawało się, że Szymon Bajor będzie piął się na szczyt rankingu wagi ciężkiej w Polsce. Niestety na gali w Nowosybirsku został znokautowany przez Denisa Goltsova. Kolejna walka to również porażka, tym razem na polskiej ziemi. Na marcowej gali PROMMAC przez jednogłośną decyzję został pokonany przez Jacka Czajczyńskiego.

W Blackpool zawalczą również Oskar Samorfeld (3-0), który jak dotąd nie zaznał goryczy porażki, jak również Łukasz Parobiec (8-3).

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Typer
Typer
6 lat temu

ooo niezmiennie sympatyzuje z Olim, good luck!