Robert Drysdale i Kevin Casey nie przeszli testów antydopingowych. UFC tymczasowo zawiesza obu fighterów

31 Lipiec 2014
Robert Drysdale i Kevin Casey nie przeszli testów antydopingowych. UFC tymczasowo zawiesza obu fighterów

Foto: ufc.com

Foto: ufc.com


Kolejni fighterzy nie przeszli pomyślnie badań antydopingowych wg Komisji NSAC. Tym razem blady cień padł na utalentowanego grapplera Roberta Drysdale’a (7-0) i Kevina Casey’a (9-3), którzy niedawno stoczyli swoje pojedynki w UFC.

Drysdale aktualnie przebywa w Polsce, wcześniej w Zakopanem na obozie Arrachionu Olsztyn i w Poznaniu gdzie czekają na niego kolejne seminaria. Na początku lipca, Amerykanin miał swój spóźniony debiut w UFC, który wcześniej został przełożony z podobnego powodu. Poziom testosteronu w jego organizmie tuż po walce, był wyższy od dozwolonego. Jego debiut trwał dwie minuty, gdzie udało mu się skutecznie poddać Keitha Berisha.

Casey walczył dzień wcześniej i potrzebował jedynie 61 sekund, aby za pomocą łokci zdetronizować Bubbę Basha. Jego przypadek jest jednak cięższy, bo wykryto u niego nielegalną substancję anaboliczną zwaną „Drostanolon”. Zgodnie z dyrektywami, UFC tymczasowo zawiesiło kontrakty obu fighterów. W dalszej kolejności będzie toczyło się postępowanie wyjaśniające, które przesądzi o skutkach prawnych.

Komentarze

 • champ1

  czyli jak rozumiem ich też wypierd… z UFC?

 • Mr. Strong

  No to Casey’a do KSW na śniadanie dla Mameda, a po nim walka o pas z Materlą 🙂

 • EL doopa

  no nieee taka wpadka

 • Typer

  żenada

 • Cain

  Facepalm

 • Pako

  Drysdale już drugi raz,obaj powinni polecieć.